Bank pomylil raty stale z ratami malejacymi.

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika pablooo-exe, 9 Luty 2018.

  1. pablooo-exe

    pablooo-exe New Member

    Dołączył:
    7 Luty 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam, prosze o pomoc w/s kredytu
    Historia wyglada tak:
    Podpisalem umowe kredytowa na, franki wraz z rodzicami, teraz czyli po 10 latach chce rodzicow, wylaczyc z kredytu, aneksujac go, w zwiazku z tym iz bylem poza granicami panstwa, nie interesowalem sie bardzo umowa, wszystko zalatwiali rodzice, ja splascalem rate I bylo ok, teraz okazuje sie ze pracownik banku popelnil blad I ja mam w umowie raty annunitetowe, natomiast bank ma malejace..., splacajac kredyt cos mi nie pasowalo, ale coz myslalem ze tak ma byc, rowniez w zwiazku z zawirowaniami wokol franka. Teraz bank korzystajac z okazji aneksu chce ta sprawe wyprostowac, i przeliczyc mnie znowu na raty stale.
    Co mam robic bo nie chce znowu placic na poczatku mega wielkich odsetek.
    Pozdrawiam.
     
  2.  
  3. finansewalczyk

    finansewalczyk New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    A który to bank ?
     
Inne zbliżone wątki do: Bank pomylil
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego w Banku Millenium 7 Sierpień 2018
Kredyty hipoteczne banki odmawiają kredytu hipotecznego na zakup działki powyżej 30 arów 31 Maj 2017
Kredyty hipoteczne Bank Pocztowy zabrał mi dopłaty RnS! 27 Kwiecień 2015
Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny DB czy Eurobank - gdzie lepiej? 8 Sierpień 2014
Kredyty hipoteczne Jak myślicie w którym banku najłatwiej dostać kredyt hipoteczny? 19 Luty 2014

Poleć tę stronę