brak wiary

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika buniaaa, 19 Marzec 2014.

  1. buniaaa

    buniaaa New Member

    Dołączył:
    19 Marzec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie. Mam pytanie i to jak dla mnie bardzo ważne. przez własną głupote wpadłam w poważne długi (ok30000 zł) niestety żaden bank nie udzieli mi kredytu konsolidacyjnego(jestem w bazach big, bik, krd itp) abym spłaciła to całe zadłuzenie i płaciła jedną rate ( mogę miesiecznie płacic ok 500 zł) Mam umowe o prace na czas nieokreślony (netto niestety tylko ok 960 zł) nie mam żadnych zabezpieczen gdyż mieszkam z rodzina oraz żadnych osób na utrzymaniu. czy wogóle jest jakakolwiek szansa abym mogła jakoś wyjsc na prostą ( małe pozyczki i chwilówki to raczej nie jest rozwiązanie). Dodatkowa praca - masakra nie moge znaleźć (Lębork to porażka) Bardzo proszę o jakąs porade itp. Mój mail buniaaa @ o2 . pl
    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że powinnaś spróbować poszukać oferty u inwestora prywatnego. Z całą pewnością znajdzie się jakiś który udzieli pożyczki. Masz rację niewielkie kwoty typu chwilówki nie wchodzą w grę..mają wysokie oprocentowanie i jeszcze bardziej się zadłużysz..
     
  4. magdalena555

    magdalena555 New Member

    Dołączył:
    3 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    inwestorzy chcą zabezpieczenia dlatego udzielają pozyczek nie sprawdzając baz zresztą inwestor jest tymczasowym wyjściem ale to temat na inną rozmowe :)
     
  5. piotr81

    piotr81 New Member

    Dołączył:
    19 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Zarejestruj się na http://www.pozyczki-bez-bik jako inwestor ja jestem już inwestorem
     
  6. Kamil_Kondel

    Kamil_Kondel New Member

    Dołączył:
    27 Listopad 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Nie czytaj porad spamerów.

    Zacznij od zmiany w swoich nawykach. Zrezygnuj z egoistycznych przyjemności. Policz ile wydajesz w miesiącu i zacznij oszczędzać. Pracę fizyczną/zmianową można znaleźć prawie od ręki, więc nie użalaj się nad sobą, tylko weź się za siebie.
     

Poleć tę stronę