Czy istnieje kredyt na oświadczenie

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika marlena, 28 Luty 2016.

1. marlena

marlena Guest

Witam.
    Jak w temacie prosze napiszcie czy w jakimś banku istnieje dzisiaj kredyt na oświadczenie najlepiej na sam dowód osobisty czy coś takiego?

2.  
  3. kamil

kamil Guest

Witam
    Getin Bank od jakiegoś 1,5 roku posiadał w ofercie kredyt na oświadczenie do 400.000 PLN na 10 lat tzw. prosta hipoteka. Kopię tego produktu wprowadził własnie Dom Bank. Niestety o coś się tam posprzeczali i oficjalnie z powodu konsolidacji Metro i Dom Banku, Dom Bank zawiesił sprzedaż produktu Getinu i zaprzestał nawet sprzedaży swojego produktu flagowego czyli konsolidacji na oświadczenie.
    Na dzień dzisiejszy Getin Bank zamienił prostą hipotekę z kwoty do 400.000 PLN i okresu kredytowania do 10 lat, na Prostą hipotekę do 1.000.000 PLN na osiadczenie z okresem kredytowania nawet do 15 lat !!!!
    Kredyt dostepny dla każdej firmy, sp zoo sc itp....
    Praktycznie nikt o nim nie wie, a pośredników którzy mają go w ofercie jest jak na lekarstwo
    Możemy go sprzedawać na terenie całego kraju często nawet nie widząc klienta.
    Niestety jest drogi, nawet do 13% i 10% prowizji z ubezpieczeniem.
    Polecam się w przyszłości

Pozdrawiam
    Kamil

4. loska

loska Member

Docenione treści:
    0
    Czy Alior Bank ma udziela kredyty na dowód? Jesli tak to do jakiej kwoty nie wymagają zaświadczeń?

5. megi

megi Guest

Tak istnieją kredyty na oświadczenie oraz nawet pożyczki dla ludzi bez dochodu... na oświadczenie można dostać kredyt w deustche Bank i Raiffeisen Bank Polska..

6. piti11

piti11 New Member

Docenione treści:
    0
    Można znaleźć takowe jednostki, gdzie będzie się miało możliwość znalezienia takowego kredytu, jednak oczywiście ja wolałam wszystko załatwiać odpowiednio za okazaniem zaświadczenia. Swój kredyt gotówkowy posiadam w getin banku

7. MartaLesz

MartaLesz New Member

Docenione treści:
    0
    Ja dostałam kredyt w firmie Finar. Jestem właścicielką przedszkola i bardzo potrzebny był remont, głównie odmalowanie i zakup nowego sprzętu. Wystarczyło, że przedstawiłam oświadczenie o dochodach. Aktualnie jestem w trakcie spłacania kredytu, ale mogę teraz powiedzieć, że współpraca z firmą układa mi się dobrze.

8. Olbrych

Olbrych New Member

Docenione treści:
    0
    Nie ma chyba czegoś takiego jak kredyt na oświadczenie. Bardziej nawet Ci chyba o pożyczkę chodzi bo kredytów to udzielają banki. Niemniej jednak żaden parabank nie udzieli Ci pożyczki nie zaglądając do BIKu - za duże ryzyko:
    http://e-kredyty.net/czy-trudno-dostac-kredyt-na-dowod/

9. Artur Kredyty

Artur Kredyty Member

Docenione treści:
    0
    wszystko to przeczy sobie

1. Parabanki w małej części jak narazie sprawdzają BIK, więc można znaleźć taki...
    2.Pożyczek udzielają też i baki i skoki ( są w ofercie wielu takie produkty)
    3. Kredyty na oświadczenie istnieją, zazwyczaj dla klientów własnych chociaż to nazwa umowna bo bank widzi np. wpływy na konto

10. Luksus

Luksus New Member

Docenione treści:
    0
  11. loska

loska Member

Docenione treści:
    0
    Sporo banków ma dla klientów którzy maja w danych bankach swoje konta szybkie kredyty na wyciąg z konta, wtedy zdolność szacują na podstawie wpływów z ostatnich miesięcy.

12. serene1

serene1 New Member

Docenione treści:
    1
    jak ostatnio potrzebowałam szybko gotówki to koleżanka poleciła mi http://gotowkowe-kredyty.pl szybko i sprawnie wszystko załatwiłam. Mam obciążenie komornicze i dość nieciekawą historię kredytową

13. kras

kras Member

Docenione treści:
    0
    Getin Bank ma kredyt na oświadczenie o dochodach bodajże do 18000 zł. Ale tani to on nie jest, no i źródło uzyskiwania dochodów mieć trzeba.

Inne zbliżone wątki do: istnieje kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Jaka szansa na uzyskanie kredytu? Czwartek o 11:07
Kredyty gotówkowe Pożyczki, Kredyty 9 Kwiecień 2018
Kredyty gotówkowe Pożyczki, Kredyty 14 Marzec 2018
Kredyty gotówkowe Odstąpienie od umowy kredytu - Alior Bank 10 Marzec 2018
Kredyty gotówkowe Zwrot części prowizji za spłacone wcześniej kredyty! 22 Luty 2018

Poleć tę stronę