Czy w parabanku mogę zaciągnąć pożyczki od ręki bez bik?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika milka789, 16 Luty 2014.

  1. milka789

    milka789 Member

    Dołączył:
    15 Luty 2014
    Wiadomości:
    63
    Docenione treści:
    1
    witam

    Jak dokładnie działają parabanki?
    Czy w takich instytucjach mam szansę na zaciągnięcie pożyczki od ręki bez bik?
    Jakie warunki muszę spełnić?
     
  2.  
  3. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Zasadniczo prababki rozumiemy jak instytucje i firmy finansowe nie posiadające w statusie że sa instytucja bankową a wiec mamy tu do czynienia raczej z firmami które nie maja dostępu do Bik.
    Ale ponieważ instytucje jak vivus czy wonga posiadają status instytucji bankowej wiec maja dostęp to owej bazy acz k oliwek nie stosują takich zabezpieczeń jak banki czyli brak rekomendacji T czy bardziej liberalna polityka jednak przy nie spłacaniu kredytów bankowych w tych firmach nie dostaniemy pożyczek
    pozostała powiedzmy to baza pożyczek pozabankowych bez Bik są bez weryfikacji w Bik ale Bik to nie BIG czy KRD
    wiec jeżeli jesteśmy w bazach dłużników nasze szanse na pożyczkę w parabankach sa generalnie nikłe może jeszcze Provident przymknie oko ale gwarancji nie ma
    od ręki to znaczy w moim rozumieniu szybko to wystarczy dowód konto w banku i podstawowe dane i możemy uzyskać pożyczkę bez Bik nawet w 15 minut acz kol wiek zależy to tez od firmy i dnia tygodnia itd i sa to często chwilówki chociaż mamy kilka firm które dają nam możliwość rat
    Jeżeli chodzi o pieniądze do reki to do dyspozycji sa raczej pożyczki z obsługa domowa jak Profi credit( acz kol wiek tam preferowany jest przelew na konto klienta ) oraz Provident klasycznie umowa i dostęp do gotówki od reki

    lecz preferował bym na pani miejscu nap pożyczki społecznościowe można taniej pożyczyć lub rozejrzeć się za darmowymi 1 chwilówkami lub wybrać z kilku ofert pożyczkę na raty szybko to nie jest niestety synonim dobrze i tanio.
     
  4. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    W tego typu sytuacjach polecam Ci konsultacje ze specjalistami z http://pozyczka24.info.pl. Maja doskonala wiedze
     
  5. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Profi Credit swojego czasu uratował nam biznes rodzinny, prowadzimy firmę, rozkręciłam się na dobre dopiero w tym roku, mąż sprzedaje drewno opałowe, czasami wiąże się to z większymi nakładami zanim zobaczy się pierwszy zarobek
     
  6. Blazej_Rad

    Blazej_Rad New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    miałem nieciekawą historię kredytową, ale ubiegałem się o pożyczkę w kredytach-chwilówkach i jakoś mi się udało, kwota niewielka, ale wszystko zgodnie z umową - może tam spróbuj? złożyć wniosku online nie zaszkodzi
     
Inne zbliżone wątki do: parabanku mogę
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Kredyt w 15 minut w parabanku- czy to tylko reklama? 20 Luty 2014
Pożyczki pozabankowe Kredyt z bikiem i komornikiem w parabanku - czy to dobry pomysł? 16 Luty 2014

Poleć tę stronę