czy warto brać samochód w leasing?

Dyskusja w 'Leasing dla firm' rozpoczęta przez użytkownika boczek, 29 Sierpień 2013.

  1. Gregor_27

    Gregor_27 New Member

    Dołączył:
    4 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Zamiana volvo na merca - zdecydowanie dwie półki wyżej ;)
     
  2. morrando

    morrando New Member

    Dołączył:
    24 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Taki leasing się opłaca każdej firmie która ma wystarczający obrót by móc sobie na to pozwolic :)
    Duzo jest ulatwien dla firm apropo leasingu slyszalem ze mozna skladac wnioski online i jest od tego kilka stron np. platformafinansowa.pl probowal ktos ?
     
  3. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    No i mercedes praktycznie nie traci na wartości. Sprzedasz po latach, a auto będzie wciąż prawie jak nowe i wciąż w dobrej cenie. To duży plus, bo zwykle auto to skarbonka bez dna. No ale nie merc :)
     
  4. Tymonxz

    Tymonxz New Member

    Dołączył:
    17 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Zgadzam się z Pluto, że Mercedesy rzeczywiście trzyma wartość i cenę przez długi czas. Po za tym w leasingu się to bardzo opłaca bo i wrzucisz koszty i tak jakby mniej płacisz ;)
     
  5. Tomasz45

    Tomasz45 New Member

    Dołączył:
    28 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Ja brałem samochód w leasing jakiś rok temu. Prowadzę małą firmę komputerową także w moim przypadku i-leasing był bardzo opłacalny.
     
  6. Solek

    Solek New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    nie ma jednej najlepszej dla wszystkich oferty leasingowej, więc różnie jest. ten temat powinien byc przeaalizowany na podstawie dokumentów, przedmiotu leasingowania, czasu trwania działalności gospodarczej i nie wiem co jeszcze. dlatego, jak najbardzej jest to temat dla niezależnego doradcy kredytowego jak wojciech kwitowski wojciechkwitowski.pl
     
  7. PozyczkiBez

    PozyczkiBez New Member

    Dołączył:
    29 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    0
    Nie ma lepszej opcji na nowe auto zwłaszcza jak masz firmę.
     
  8. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Odświeże temat jakby ktos jeszcze szukał. Warto spradwzić opcje lease&drive mercedesa. Mały wkład własny, raty niskie, ponoć bez żadnych doadtkowych opłat. Brzmi rozsądnie.
     
  9. spaceX

    spaceX New Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Zgadzam się. Leasing najkorzystniejszy. Mercedes faktycznie najmniej traci i najbardziej niezawodny z Marek premium. Potwierdzam, brak dodatkowych opłat, czyli nie "ponoć", a na pewno. Sprawdzona opcja więc polecam.
     
  10. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Czyli jednak merc. Od lat nic w tym temacie się nie zmienia. No dobre auta mają i warunki i to chyba tyle w tym temacie.
     
  11. gryzi

    gryzi New Member

    Dołączył:
    11 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    No szczegolnie teraz kiedy pojawilo sie Lease&Drive 1%. To jest solidna oferta dla ludzi ktorzy szukaja np. 2-3 luksusowych aut do firmy.
     
  12. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Tak, jak firma ma stały obrót, dobrze prosperuje, no i flota ma być reprezentacyjna to zdecydowanie klasa premium - merc. Audików czy beemek nie polecam, bo w tej samej klasie auta mają jednak droższe. Serwis zresztą też.
     
  13. spaceX

    spaceX New Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Serwis bmk.. Nie osłabiajcie mnie... Wolę mercedesa bo nie dość, że tańszy to przy okazji lepszy. Mają swoje części, nawet regenerują, ale z gwarancją mercedesa. Taniej i nadal 100%pewnosci. Generalnie chyba nawet lepsi mechanicy od razu wiedza co nie tak, jesli juz coś padnie w aucie.
     
  14. gryzi

    gryzi New Member

    Dołączył:
    11 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Prawda, jeżeli taniej wychodzi Mercedes to zawsze lepiej Mercedesa. Ale to trzeba poszukac. Dla mnie najtaniej wyszłoby w Auto Idea Mercedes-Benz (research 3 dni temu wiec w miare aktualnie), szczególnie jeżeli zrobisz to do końca września, bo jest oferta ze placisz tylko 5% początkowej wpłaty co jest bardzo atrakcyjne.
     
  15. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    A oni teraz nie maja czasem jakiejś promocji, czegoś z upustem?
     
  16. Ryśka

    Ryśka New Member

    Dołączył:
    31 Październik 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    serwis w salonie auto idei jest ponoc swietny
     
  17. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Słuchajcie, ponawiam pytanie. Nie Wiecie czy maja teraz jakies upusty, wyprzedaż rocznika może?
     
  18. smilero

    smilero New Member

    Dołączył:
    7 Marzec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Leasing operacyjny samochodu osobowego jest teraz bardzo popularny i nie bez przyczyny. Według mnie jest bardzo korzystny, a po wszystkim można wykupić samochód jeśli chce się mieć go na własność. :) Ja brałem tutaj i jak dotąd lepszej oferty nie znalazłem
     
  19. ciuno

    ciuno New Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Jednym się opłaca innym zaś nie... ja próbuję się dowiedzieć generalnie czym taki przykładowy leasing od Platformy Finansowej różni się od kredytu gotówkowego? Mam na myśli fakt komu bardziej sie oplaca i dlaczego jest ktos kto potrafi ladnie i skladnie odpowiedziec na to pytanie tak bym zrozumial?
     
  20. maja.koralewska

    maja.koralewska New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2018
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Trzeba poprosić o oferty i dokładnie krok po kroku przeanalizować koszty w czasie i całościowo. Generalnie zazwyczaj bardziej opłacalny jest leasing, szczególnie wtedy, kiedy sprawa dotyczy firmy. A jak chcemy maksymalnie ciąć koszty, ale zalezy nam na sprawdzonym aucie (każdemu zależy...), to warto zainteresować się leasingiem pojazdu poleasingowego, bo coś takiego tez istnieje. Jest też opcja zakupu auta poleasingowego np. przez EFL. żeby podjąć decyzję trzeba przeanalizować koszty, potrzeby i możliwości.
     
Inne zbliżone wątki do: warto brać
Forum Tytuł Data
Leasing dla firm Millenium leasing- czy warto?? 16 Luty 2014
Leasing dla firm Czy mogę wybrać markę samochodu w leasingu? 25 Listopad 2013

Poleć tę stronę