Czysty w bik nie bralem kredytu nigdy

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika krzys, 14 Luty 2013.

  1. krzys

    krzys Guest

    dziekuje za odpis
    czyli czysty w bik nie brałem kredytu nigdy
    zarobki 2055 brutto
    ale dziewczyna od 1 lutego podpisuje umowe na czas nieokreslony 2030 brutto
    czyli 3 umowy o dzieło po 1800netto na rękę i umowa na czas nieokreslony ?
    prosze napisac mi jakie dokumenty musimy miec i jakie banki omijac dalekim łukiem na co musimy nzwracać uwage podczas podpisania umowy , czy możemy negocjować z analitykim bankowym.
    narazie metro bank sie nami zainteresował ale opinie na forum ś straszne
    bedziemy wdzieczni Panu za pomoc .
     
  2.  
  3. doradca

    doradca Guest

    Witam,
    OF to oczywiście Metro - bardzo elastyczny bank, nie da się ukryć.
    Natomiast w pozostałych bankach min. okres zatrudnienia to 3 m-ce na umowę o pracę, więc nie uwzględnią w bankach dochodów narzeczonej. Chyba że narzeczona od już będzie zatrudniona na umowę o pracę, wówczas w połowie marca mogą Państwo razem złożyć wniosek. Trzeba byłoby sprawdzić, czy w Polbanku nie miałby Pan sam zdolności (być może to jest jakieś wyjście).
    Ja sugeruję zaciągnąć kredyt razem z rodzicami. Pan 3 m-c będzie pracował w marcu. Trudno przewidzieć jakie warunki będą dostępne wówczas na rynku.
    Sugeruję powrócić do tematu w lutym.
     
  4. eliza

    eliza New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2017
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Ale dla wielu banków jest ważniejsze, żeby nie mieć długów. Czysta historia nie jest zła. Spróbuj w BGŻ BNP Paribas, ja brałam tam teraz 20 k na samochód, a wcześniej miałam tylko kredyt ratalny na zakup telefonu.
     
  5. mareczkoooo

    mareczkoooo New Member

    Dołączył:
    4 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    biku nie sprawdzaja w kredytach chwilowkach, wiec tam bym sie skierowal, jesli jestes czysty :)
     
  6. katarzynasalata

    katarzynasalata New Member

    Dołączył:
    21 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Nie prawda. To że nie sprawdzają BIK nie znaczy, że nie sprawdzają czy ktoś miał kredyt i czy go spłacał. Przecież sprawdzają BIG a tam jest nawet więcej informacji niż w BIK. Ja też polecam BNP Paribas, bo wystarczy spełniać podstawowe wymagania.
     
  7. Moniri

    Moniri New Member

    Dołączył:
    24 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Cała procedura odbywa się online,jest mniej znany niż inne banki,ale ma bardzo atrakcyjne oprocentowanie i przychylniej patrzy na BIK.
     
  8. sarita

    sarita New Member

    Dołączył:
    25 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Wiesz dla niektórych banków czysty BIK to też problem, bo nie mogą potwierdzić twojej wiarygodności. Ja swój pierwszy kredyt brałam w BGŻ BNP Paribas i mimo, że mam pracę na umowę zlecenie to nie było problemów.
     
  9. Moniri

    Moniri New Member

    Dołączył:
    24 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Zawsze można spróbować w Inbanku.
    Może i nie jest znany,ale od razu po wypełnieniu wniosku mamy odpowiedź.. bez przedstawiania zaświadczeń i kilku wizyt w oddziale.
     
  10. Grzechoo90

    Grzechoo90 New Member

    Dołączył:
    10 Kwiecień 2018
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    A co ja mogę zrobić? Starałem się w 6 bankach o kredyt i mi odmówili. Dawno nie brałem żadnego kredytu ale nie zalegałem z żadnymi płatnościami. Mam umowe zlecenie na czas okreslony. Czy może to mieć jakiś wpływ?
     

Poleć tę stronę