db, spłata kredytu po 14 m-cach, prośba o interprerację

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika Karolina2016, 27 Lipiec 2016.

  1. Karolina2016

    Karolina2016 New Member

    Dołączył:
    27 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Mam prośbę o interpretację, nie jestem pewna a nie chce się wpakowac w większe kłopoty. Kupiłam na kredyt mieszkanie 14 m-cy temu, ale niestety ze względu na wiele względów :/ - muszę je pilnie sprzedać.

    Moje pytanie dot. 2% od PRZETERMINOWO spłacanej kwoty (to mam warunkach kredytu), prawie taka sama jak kwota kredytu po roku spłat (kilka tys mniej).

    Chcę sie tylko upewnić - owe 2% jest kwoty, która figuruje w koncie jako moje zadłuzenie, czyli przykładowo kredyt na 310 tys (obecnie zadłużenie na 306 tys), a nie od kwoty całkowitej jaką miałabym zapłacic bankowi, gdybym spłaciła kredyt za 30 lat (wtedy od kwoty ponad 520 tys).

    To może być banalne pytanie ale jest to różnica czy 2% od 306 czy od 520 tys. Gdyby ktoś był biegły w kredytach w DB i wczesniejszych spłatach będę wdzięczna za info.

    pozdrawiam
    Karolina
     
  2.  
  3. prezesik24

    prezesik24 New Member

    Dołączył:
    11 Sierpień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Od kwoty do spłaty a nie od kwoty całkowitej . Czyli od 306 TPLN
     
Inne zbliżone wątki do: spłata kredytu
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne spłata kredytu hipotecznego przez żyranta - jakie zasady 26 Wrzesień 2013
Kredyty hipoteczne spłata współwłaściciela mieszkania a kredyt 25 Kwiecień 2013
Kredyty hipoteczne Problem z odpisaniem byłej od kredytu 27 Listopad 2018
Kredyty hipoteczne banki odmawiają kredytu hipotecznego na zakup działki powyżej 30 arów 31 Maj 2017
Kredyty hipoteczne Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego? 26 Lipiec 2014

Poleć tę stronę