Gdzie dostanę pożyczkę 3000 w 15 minut?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika kamil78, 30 Wrzesień 2014.

  1. kamil78

    kamil78 New Member

    Dołączył:
    30 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Jak w temacie. Nie mam czasu na czekanie. Kto mi coś poleci?
     
  2.  
  3. okpl

    okpl Member

    Dołączył:
    3 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    1
    W 15 minut, to może nie od razu 3000 zł. Chwilówki na początek to maksymalnie do 1400 zł np. w Vivus.
    Natomiast już w 1 godzinę jest oferta pożyczki pozabankowej do 10 tyś. zł na okres nawet do 36 miesięcy. Szybciej niż w Banku , taniej niż chwilówka.
    Procedura online tak jak w przypadku chwilówek. Wypłata albo na konto bankowe albo na Poczta Polska S. A. S
     
    Last edited by a moderator: 25 Listopad 2014
  4. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Pożycz do 3000zł na 30 dni w 15 minut - szybki wniosek i szybka decyzja w kilka minut, pieniądze możesz mieć na swoim koncie w kwadrans. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a następnie wypełnić wniosek podając swoje dane osobowe, numer rachunku bankowego czy email i telefon.
     
    Last edited by a moderator: 25 Listopad 2014
  5. ananas

    ananas New Member

    Dołączył:
    4 Listopad 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    jeśli chodzi o szybkie wsparcie finansowe to kiedyś takiego potrzebowałem, wybrałem chwilówkę ale było drogo, jeśli chodzi o koszty to polecam Ci stronę: http://www.pozyczki-pozabankowe, tam samemu można ustalić na ile się bierze pożyczkę i jakie będzie jej oprocentowanie, dobrą sprawą jest to ze nie sprawdzają baz dłużników i są to pożyczki prywatne.
     
  6. charlotte160

    charlotte160 New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Na początku może ci być ciężko otrzymać 3000 złotych. Parabanki najczęściej udzielają pożyczek do 1400 zł... Z tego co wiem tutaj można znaleźć kilka instytucji, które są gotowe na udzielenie pierwszej pożyczki w kwocie wyższej niż 1400. Ja zastanawiam się nad chwilówką na święta... Jeszcze trochę się waham ale coś mi się wydaje, że będzie to konieczne.
     
    Last edited by a moderator: 25 Listopad 2014
  7. nowikkkk

    nowikkkk New Member

    Dołączył:
    16 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Jeśli szukasz najlepszej oferty kredytowej zajrzyj na
    http://e-pozyczka.net.pl
    Świetna strona pozwalająca porównać oferty i wybrać najkorzystniejszy wariant. Każdy może uniknąć wysokich rat i spełnić swoje marzenia dotyczące gotówki bez wielkich zobowiązań. Branie kredytu nigdy nie było tak łatwe!
     
    Last edited by a moderator: 6 Luty 2015
  8. gala90

    gala90 New Member

    Dołączył:
    15 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Do ofert szybkich pożyczek bez bik radzę podchodzić ostrożnie. Najlepiej wybrać kilka firm, których warunki na pierwszy rzut oka nam pasują, po czym dokładnie przeanalizować ich ofertę, korzystając z pomocy zamieszczonej tutaj pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej.

    Pozwoli to uniknąć konsekwencji nieprzemyślanych decyzji.
     
    Last edited by a moderator: 6 Luty 2015
  9. szymek

    szymek New Member

    Dołączył:
    13 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    a myślałeś o pożyczce od osoby prywatnej wejdź na stronę starfinance i sprawdz ich ofertę wystarczy ze złożysz wniosek na stronie sam też będziesz mógł negocjować warunki takiej pożyczki
     
  10. kamil78

    kamil78 New Member

    Dołączył:
    30 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
Inne zbliżone wątki do: Gdzie dostanę
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Gdzie dostanę najtaniej szybką pożyczkę? 17 Lipiec 2013
Pożyczki pozabankowe Pożyczka społecznościowa - gdzie najszybciej? 14 Listopad 2016
Pożyczki pozabankowe Darmowa chwilówka - gdzie i ile (lista) 3 Październik 2014
Pożyczki pozabankowe Gdzie sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej 14 Sierpień 2014
Pożyczki pozabankowe kredyt z bikiem i komornikiem - jak i gdzie? 21 Listopad 2013

Poleć tę stronę