Gdzie kredyt na firmę?

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika Sake, 10 Maj 2015.

  1. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Witam, moja działalność powoli się rozwija, a chciałbym aby poszło to nieco szybciej. I tutaj się zaczyna kwestia pieniądza. Chciałbym wziąć kredyt na firmę, to zagwarantuje mi szybszy rozwój bo zainwestuje. Jednak kompletnie nie wiem gdzie się zgłosić. Jest dużo ofert, wszystkie są super(wiadomo), chciałbym zasięgnąć waszej opinii.
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Polecał bym założyć konto w dziale korporacyjnym m-banku. I wtedy starać się u nich o kredyt.
     
  4. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    No właśnie słyszałem, że robią trochę problemy jak firma młoda, a my dopiero niedawno wystartowaliśmy. :/ Może jeszcze jakieś opinie? Tylko pod młodą działalność, bo wiadomo, że inna zdolność niż przy kilkuletniej.
     
  5. Viola30

    Viola30 New Member

    Dołączył:
    24 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
  6. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    ile prowadzisz działalność? Jakie są dochody i zobowiązania?
     
  7. agnieszkagac

    agnieszkagac New Member

    Dołączył:
    25 Maj 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Ja korzystałam z pomocy doradców na forum kredyty dla firm, dobrali mi właściwą ofertę więc i dla Ciebie coś znajdą. Udzielają kredytów dla zawodów wyspecjalizowanych. Bardzo miła obsługa i znają się na tym co robią. Ja się nie zawiodłam.
     
  8. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Firma jest na rynku kilka miesięcy, do tej pory dobrze sobie radziła. Niestety zawiódł nas kluczowy klient bo nie zapłacił na czas. Trochę się boję o płynność, więc zamiast stracić klienta i go naciskać wolałbym się zabezpieczyć jakimś zastrzykiem gotówki tak do 10 tys złotych by mnie ratowało.
     
  9. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    kilka miesięcy to ile?
     
  10. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Artur, na rynku jestem już 10 miesięcy. Z tego wszystkiego zapomniałem doprecyzować.
     
  11. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    Jeśli masz historię kredytową to może dać ci kredyt CA, limit w koncie np. BOŚ ewentualnie pożyczkę np. w Inicjatywie Mikro
     
  12. spec123

    spec123 New Member

    Dołączył:
    17 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Współpracuję z funduszem pożyczkowym, który na uproszczonych procedurach udziela kredytów do 100 tys dla sp zoo. Procedury uproszczone polegają na tym, że nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów związanych z ZUSem i USem, lecz niestety podobnie jak u kolegi na górze spółka musi działać przynajmniej 6 miesięcy.
    Dla młodszej spółki możemy uzyskać kredyt od funduszu pożyczkowego bądź inwestora, pod zabezpieczenie majątku.
    Zapraszam również na mój fanpage na facebooku (Finansowanie Dla Firmy) poświęcony tematyce pozyskiwania finansowania dla firm
     
  13. jumper

    jumper New Member

    Dołączył:
    7 Maj 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja brałem w Idea Banku ten kredyt przez obrotomierz w wnioskowaniem online: i bardzo fajnie to u nich działa bo wszystko załatwia się online bez jeżdżenia po oddziałach. Można tak dostać do 50 tys. No i mają przewagę nad innymi bankami w postaci dodatkowych usług skierowanych do przedsiębiorców, czyli mobilny wpłatomat i dostęp do idea hub - centrum coworku. Polecam bo można w ten sposób zdobyć fajne kontakty biznesowe ;)
     
  14. Money-Partners

    Money-Partners New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2016
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    20
    Odradzam mbank (sam uciekłem z mbanku w styczniu) jak któryś z poprzedników go polecił. Są w obecnej chwili dużo tańsze banki i rozwiązania. W tym miesiącu uruchomiłem w jednym z banków 150.000zł z 2% prowizją , bez ubezpieczenia. Do spłaty klient ma 169.457 zł, wydaje mi się to ofertą bardzo dobrą! Zapraszam do kontaktu
     
  15. Tomasz45

    Tomasz45 New Member

    Dołączył:
    28 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Ja rozwinąłem firmę dzięki i-leasingowi wziąłem w leasing kilka dodatkowych komputerów do firmy i na obecną chwilę wszystko dobrze idzie
     
  16. Viola30

    Viola30 New Member

    Dołączył:
    24 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Jedną z ciekawszych opcji jest kredyt Fair w Idea Banku. Nisko oprocentowany, na rozsądnych zasadach, nic dziwnego, że ludzie polecają i biorą. Przy mniejszym zapotrzebowaniu na zastrzyk gotówki jednak, sięgnęłabym chyba po kartę dla firm. Mają nawet do 50 tys. a dla mnie to kwota optymalna.
     
  17. andrzejewskim

    andrzejewskim New Member

    Dołączył:
    12 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Wydaje mi się, że warto równiez skorzystać z jakiejś dobrej kancelarii czy to prawnej czy finansowej, która ma już dośwadczenie w prowadzeniu tego typu działalności. Ostatnio szukałem właśnie kancelarii i natknąłem się na tą:

    Z pomoc z góry dzięki
    Marcin Andrzejewski
     
  18. ZochaK

    ZochaK New Member

    Dołączył:
    4 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Podbijam temat, bo jestem bardzo ciekawa, jak to wygląda obecnie.
     
  19. Nita56

    Nita56 New Member

    Dołączył:
    9 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    W Firmie Kredyt Ok można wziąć pożyczkę na działalność gospodarczą. Polecam !! Szybko i sprawnie !
     
  20. magda86

    magda86 New Member

    Dołączył:
    28 Sierpień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Zapoznaj się z ofertą Deutsche Banku: https://www.deutschebank.pl/klienci.../finansowanie-nieruchomosci-komercyjnych.html Wydaje mi się, że mają bardzo przyzwoite warunki kredytowania.
    Na pewno dobrze sobie to przeliczyłeś, że twoją firmę stać na wzięcie kredytu. Z tego co piszesz chcecie wziąć kredyt żeby przyspieszyć rozwój firmy. Co się stanie jak się nie uda. Nie zależnie od tego czy firma przynosi zyski czy nie, raty kredytu trzeba spłacać. W przeciwnym przypadku na majątek firmy wejdzie komornik i zostanie zlicytowany.
    Nie chodzi o to, że chce odradzać rozwój ale trzeba sobie dobrze to przemyśleć. Z tego co piszesz to młoda firma, pewnie nie ma jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku.
     
  21. KredytMarket

    KredytMarket New Member

    Dołączył:
    6 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w http://www.kredyt-dla-firmy.pl . Kwota pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie kredytu to 9,5% w skali roku. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe.
     
Inne zbliżone wątki do: Gdzie kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Gdzie kredyt hipoteczny pod urządzenia produkcyjne? 17 Maj 2013
Kredyty firmowe Gdzie dostane kredyt zaraz po rejestracji firmy? 14 Maj 2013
Kredyty firmowe kredyt dla firm - gdzie 23 Kwiecień 2013
Kredyty firmowe Mam wypowiedziane umowy i komornika, gdzie dostane kredyt 14 Luty 2013
Kredyty firmowe Szybki kredyt dla firmy na rozwoj gdzie dostane? 11 Luty 2013

Poleć tę stronę