Gdzie zaciągnąć kredyt od ręki ?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika boczek, 13 Sierpień 2013.

  1. boczek

    boczek Member

    Dołączył:
    13 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    1
    witam
    poszukuję szybkiego kredytu - kredytu od ręki.
    Gdzie taki można dostać?
     
  2.  
  3. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Co to znaczy od ręki? Od ręki czyli przez internet, bez zaświadczeń itp możesz otrzymać pozabankową pożyczkę - chwilówki.
     
  4. pinia

    pinia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Zależy od Twoich możliwości. Szybka pożyczka, od ręki to w instytucjach pozabankowych jak Provident, ale jest to droższa opcja. Najlepszym rozwiązaniem jest mimo wszystko uzbrojenie się w cierpliwość na parę dni i wzięcie pożyczki w banku.
     
  5. kiqusia

    kiqusia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Najlepszy będzie Provident wg opinii Jest to firma uczciwa, która udziela pożyczki bardzo szybko. Jest ona na pewno droższa, ale jeśli chcemy mieć coś szybko, to jednocześnie musimy się liczyć z większymi kosztami.
     
    Last edited by a moderator: 8 Październik 2013
  6. Izy123

    Izy123 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Szybko od ręki , a jaka kwota? Jak nie wielka kwota to wcześniejsze posty dały Ci informacje , jak w grę wchodzi większa gotówka to faktycznie pozostają pożyczki bankowe ale trzeba trochę poczekać na decyzję . Wiadomo że jak masz złą historię kredytową to nie ma co nawet sobie głowy zawracać i trzeba szukać pożyczek pod zastaw nieruchomości.
     
  7. dandys21

    dandys21 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Provident na pewno będzie bardzo szybki, aczkolwiek najlepszym wyjściem będzie skorzystać z oferty któregoś z banków. Tam również można uzyskać niewielką gotówkę nawet w kilkanaście minut.
     
  8. papkin33

    papkin33 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Jeśli jest to niewielka kwota, to można nawet w którymś z banków na dowód i byłaby to najlepsza opcja, ale jeśli większa kwota, to szanse są w instytucji pozabankowej.
     
  9. biel51

    biel51 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście wiele zależy od tego, jak wielki byłby to kredyt. Jeśli mówimy o niewielkich kwotach, to jak najlepszym miejscem mogą być takie instytucje jak Wonga czy też Provident.
     
  10. bartosz-rompala

    bartosz-rompala New Member

    Dołączył:
    20 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    jaka kwota CIę interesuję i na jak długo chcesz pozyczyć?
    jak nieiwele i na neidługo do polecam vivus z ich aktualną promocją 1200 PLN na 30 dni bez żadnych kosztów :)
     
  11. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Proszę pytać w bankach, gdyż w niektórych jest na to szansa, a poza bankami najlepszą instytucją jest oczywiście Provident.
     
  12. Janek

    Janek Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Ja bym wolał poczekać parę dni ale dostać kredyt gotówkowy w banku. Oprocentowanie takiego kredytu to kilkanaście procent a nie kilkaset tak jak w przypadku szybkich pożyczek.
     
  13. pinior

    pinior Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Kredyt od ręki jest dostępny w wielu bankach i dlatego też trzeba wybrać ten, który jest dla konkretnej osoby najlepszy.
     
  14. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście to zależy od kwoty, jaką chcemy mieć, ale niewielkie kwoty w niektórych bankach można dostać po okazaniu dowodu w kilkanaście minut.
     
  15. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    moze nie jest to od reki ale po przyjezdzie kuriera z umowa czekasz tylko trzy dni i pieniadze wysyłaja na konto jak dostana twojA podpisana u kuriera umowe.
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
Inne zbliżone wątki do: Gdzie zaciągnąć
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Najlepszy szybki kredyt w 2014 ? Gdzie warto zaciągnąć? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty? 16 Maj 2018
Szybkie kredyty Gdzie faktycznie można dostać pożyczki od zaraz ? 5 Marzec 2014
Szybkie kredyty Gdzie najszybciej dostanę kredyt w 2014 ? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty gdzie najszybciej uzyskam szybki kredyt? 30 Grudzień 2013

Poleć tę stronę