Jak długo musi istnieć firma by dostać kredyt

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika kulawiak190, 27 Grudzień 2013.

  1. kulawiak190

    kulawiak190 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Pytanie jest zasadnicze. Jak długo firma musi działać na rynku, aby dostać kredyt obrotowy w konkretnym banku?
     
  2.  
  3. piotr20

    piotr20 Member

    Dołączył:
    4 Marzec 2014
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Firma musi działać co najmniej 6 miesięcy, jednakze to nie wszystko, ponieważ musi cechować się dobrą płynnoscią finansową. Na tej podstawie przyznawane są kredyty dla firm.
     
  4. doradca-AVIDA

    doradca-AVIDA New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2014
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Jeśli w dalszym ciągu jest Pan zainteresowany kredytem firmowym, bardzo proszę o kontakt pod numerem 533 330 904. Jestem doradcą bankowym, współpracuję z 11 bankami i na pewno uda się dobrać odpowiedni do Pana oczekiwań kredyt. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Chodorowska
     
  5. iwoca

    iwoca New Member

    Dołączył:
    24 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    iwoca to nowa w Polsce oferta (z Wielkiej Brytanii) - wystarczą tylko 2-3 miesiące jeśli jest konkretny potencjał i sprzedaż na Allegro lub w internecie. Nawet młode firmy i przedsiębiorcy moga się ubiegać o kapitał obrotowy na rozwój od iwoca. Pomogliśmy tysiącom rozwinąć działalność - uzyskać można od 500 do 50 000 zł do 3 miesięcy. Decyzja w kilka godzin, aplikacja ONLINE - bez biznes planu i zbędnej "papierologii".
     
  6. jumper

    jumper New Member

    Dołączył:
    7 Maj 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja brałem kredyt z Idea Banku w opcją wnioskowania przez Internet i prosili mnie o historię rachunków z ostatnich 6 miesięcy, ale tak poza tym to nie musiałem dostarczać żadnych zaświadczeń z ZUS i US. Ogólnie cały proces trwał kilka dni i wszystko drogą online załatwiane, więc szybko i sprawie.
     
  7. Eurofinance

    Eurofinance New Member

    Dołączył:
    13 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Piotr20 jeżeli nie masz odpowiednich informacji to nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Możesz wziąć kredyt na przyzwoitych warunkach w banku Credit Agricole od 3 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej. Wystarczy dobra KPiR za 3 miesiące wydruk c ceidg oraz ostatnie wpłaty za ZUS i US lub niezalegania. Był taki produkt finansowy/nie wiem czy nadal jest w Idea Banku tzw. startup, kredyt na start.
     
  8. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    w idea banku dalej to działa, no i w biz banku
     
  9. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    to zależy główne od wyników firmy.
     
  10. Money-Partners

    Money-Partners New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2016
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    20
    Zależy od sytuacji osoby fizycznej która tą działalność otwiera. Od 1 dnia, później 3 miesiące, 6 miesięcy , 12 miesięcy. W zależności od banku :)
     
    Sbkrogatek lubi to.
  11. Viola30

    Viola30 New Member

    Dołączył:
    24 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    W Tax Care też wiek firmy nie jest jakimś podstawowym kryterium. Bywało, że ktoś nie dostał kredytu w banku, bo młoda firma, a przez TC jednak się udało.
     
  12. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    To Tax Care zajmuje się kredytami? Myślałem, że oni zajmują się księgowością.
     
  13. Viola30

    Viola30 New Member

    Dołączył:
    24 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Księgowość to taka podstawowa dziedzina u nich, ale nie tylko. Mają kredyty, pomagają w zakładaniu działalności. Zobacz sobie u nich na stronie - wcale tego mało nie jest. :)
     
  14. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Też myslałem, że oni jedynie księgowością się zajmują. Ciekawe na jakich warunkach się to odbywa.
     
  15. Viola30

    Viola30 New Member

    Dołączył:
    24 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Sake, ale konkretnie co masz na myśli? Bo bardzo ogólnikowo pytasz. Jeśli chodzi o samą księgowość, to robią dokładnie to samo co księgowa zatrudniona na etacie. Z tą różnicą, że wszystko odbywa się zdalnie, no i mniej cię to kosztuje, dużo mniej.
     
  16. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Viola30, dzięki za odpowiedź, ale mnie chodziło bardziej o kredyty ; )
     
  17. Viola30

    Viola30 New Member

    Dołączył:
    24 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Wybacz Sake, po prostu nie załapałam ;) A w kontekście kredytu, to po prostu zajrzyj sobie do nich na stronę. Mają tam dokładnie opisane usługi - księgowość, kredyty, zakładanie działalności... Na pewno znajdziesz to, co Cię interesuije. :)
     
  18. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    OK, nie ma problemu. Na stronie byłem i faktycznie mają bogatą ofertę. Nie moge niestety znaleźć nic o kredytach, może źle szukam?
     
  19. Kredytydlafirm

    Kredytydlafirm New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Sake skontaktuj sie ze mną , pomoge w uzyskaniu kredytu w Tax Care , tel. 667857098
     
  20. Viola30

    Viola30 New Member

    Dołączył:
    24 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Albo po prostu odezwij się bezpośrednio do Tax Care. Na pewno odpowiedzą na każde pytanie związane zarówno z księgowością, jak i z kredytem. :)
     
  21. Julia20

    Julia20 New Member

    Dołączył:
    6 Październik 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Firma musi już istniej przynajmniej pół roku, nie zalegać z ZUS, US. Kredyt dla firm jest udzielany na fajnym oprocentowaniu i różnymi opcjami.
     

Poleć tę stronę