Jak szybki kredyt?

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika milaj, 29 Kwiecień 2018.

  1. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    W jakim banku obecnie znajdę najszybszy kredyt gotówkowy i jakie są warunki, aby go dostać?
     
  2.  
  3. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Kiedy bralam pozyczke w http://pozyczka24.info.pl, decyzje mialam jeszcze tego samego dnia. Jestem bardzo zadowolona z ich uslug.
     
  4. MacieX822

    MacieX822 New Member

    Dołączył:
    7 Maj 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Raczej nie szukałbym wśród ofert bankowych jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, wiadomo jak to jest w bankach z formalnościami. Znajomy brał w firmie Kredyt123 dosyć spory kredyt gotówkowy i tam poszło to bardzo sprawnie. Zobacz sobie ich propozycje w sumie przeróżnych kredytów.
     
  5. Slyster

    Slyster New Member

    Dołączył:
    25 Kwiecień 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Widziałem ich ofertę, wygląda to całkiem przyzwoicie. Wziąłeś? Jakie doświadczenia?
     
  6. bartek2

    bartek2 Member

    Dołączył:
    30 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Proponuję Kaska. Co prawda jest to parabank, ale odsetki są niemal idenryczne jak w banku. a tym samym nie jest to drogi kredyt. Co wiecej dostaniesz go w 15 minut po wypełnieniu formalnosci.
     
  7. mareczkoooo

    mareczkoooo New Member

    Dołączył:
    4 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Bralem w feniko i moge polecic... Rozlozyli mi splate na 4 miesiace, duzo bardzo
     
  8. mareczkoooo

    mareczkoooo New Member

    Dołączył:
    4 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Skorzystalbym z kredytow chwilowek - ja wzialem u nich pozyczke ponizej 1000 zl i byla bez oprocentowania ;)
     
  9. Nita56

    Nita56 New Member

    Dołączył:
    9 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Firma Kredyt OK, ul. Grzegórzecka 6 !! Szybko i bez zbędnych formalności.
    Mają w ofercie kredyty pozabankowe, ale również można wnioskować do banku, warto skorzystać !! Super obsługa, zawsze pomocni i uśmiechnięci !! Polecam !!
     
  10. piotr81

    piotr81 New Member

    Dołączył:
    19 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Brałem kredyt na pozyczkolandi.pl
     
  11. rafaeel

    rafaeel New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    Ja brałem kredyt w Deutsche banku
    , oprocentowanie w miarę niskie a decyzja była dosłownie w 10 min po konsultacji telefonicznej pracownika banku. Kurier przywiózł umowę podpisałem i miałem pieniądze na koncie. szybko sprawnie i co najważniejsze bez złodziejskiego oprocentowania.
     
  12. Sikorka56

    Sikorka56 New Member

    Dołączył:
    8 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Spójrz może na ten ranking chwilówek -styczeń 2018 i wybierz coś odpowiedniego dla siebie. Tam znajdziesz chwilówki i pożyczki na różnych warunkach, w zależności co Cię interesuje.
     
  13. Nita56

    Nita56 New Member

    Dołączył:
    9 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Polecam firmę Kredyt OK, super, sprawnie !!
     
  14. baku@73

    baku@73 New Member

    Dołączył:
    16 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Znalazłem w necie ofertę z takto finanse? Ktoś słyszał na jakich zasadach mogę u nich pożyczyć trochę gotówki? Proszę o opinie, bo sprawa dość pilna...
     
  15. Grazyna123

    Grazyna123 New Member

    Dołączył:
    20 Wrzesień 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ja również polecam firmą Kredyt Ok !!
    Uzyskałam u nich pożyczkę mimo tego, że myślałam, że nie dostanę, wręcz byłam pewna. Poszłam bo i tak było mi już wszystko jedno, a tu proszę uzyskałam pożyczkę na raty. Płacę niską ratę, jestem bardzo ZADOWOLONA !!
    FIRMA KREDYT OK - zawsze pomocna !!
     
  16. Fluffy

    Fluffy New Member

    Dołączył:
    10 Marzec 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Przede wszystkim wypadałoby najpierw porównać kredyty i wybrać taki, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Już kilka razy korzystałem z ich pomocy i za każdym razem byłem w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie. Dodatkowym atutem są tutaj też kwestie bezpieczeństwa, ponieważ korzystając z takiego rozwiązania możemy mieć pewność, że wpakujemy się w żadne kłopoty.
     
  17. Kajknator

    Kajknator New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Zawsze warto podjąć racjonalną, przemyślaną decyzję. Odpowiednie rozeznanie w tej kwestii i znajomość swoich możliwości finansowych (oraz prawa!) to podstawa. Jeśli chodzi o informacje nt. kredytów, pożyczek, lokat itd. ogólną wiedzę i inne wskazówki to polecam portal
     
  18. katarzynasalata

    katarzynasalata New Member

    Dołączył:
    21 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Nie no najlepiej jednak iść do banku. Tam też w 15 minut dostaniesz pieniądze. Ja w BNP Paribas czekałam może z 20 minut na weryfikację swojego wniosku.
     
  19. wier2002

    wier2002 New Member

    Dołączył:
    24 Czerwiec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Zestawienie pożyczek bankowych i pozabankowych. Jest duży wybór szczególnie darmowych, ale nie tylko. Vivus , Lendon, Halopożyczka, Szybkogotówka, polecam. Korzystałem i szybko online zostały udzielone.
    wrdoradca kropka ebrokerpartner kropka pl
     
  20. Blazej_Rad

    Blazej_Rad New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    kredyt niekoniecznie musi oznaczać wiązanie się z bankiem, można spróbować parabank - ja obecnie rozważam kredyty-chwilówki, mają dobrą ofertę i przede wszystkim sprawa załatwiona szybko, jeśli komuś zależy na czasie
     
  21. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Same pseudo-reklamy...
     
Inne zbliżone wątki do: szybki kredyt
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Szybki kredyt Rzeszów 22 Kwiecień 2015
Kredyty gotówkowe Szybki kredyt gotówkowy 23 Listopad 2013
Kredyty gotówkowe Kredyt na oświadczenie do 200 000zł 23 Styczeń 2019
Kredyty gotówkowe Kredyt bankowy bez BR , KRD , BIG , ERiF / sprawdzany TYLKO BIK 17 Styczeń 2019
Kredyty gotówkowe Kredyt gotókowy 27 Listopad 2018

Poleć tę stronę