Jaka szansa na uzyskanie kredytu?

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika LukaszAdr, 14 Czerwiec 2018.

  1. LukaszAdr

    LukaszAdr New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry. Jakiś czas temu wpadłem w pętlę chwilówkową, na spłatę jednej pożyczki muszę zaciągać kolejną, wszystko spłacane jest terminowo, ale jest to błędne koło. Chciałbym z tego wyjść i wziąć w banku kredyt na pokrycie chwilówek plus co dla mnie ważne, dobrać dodatkową gotówkę.

    Kwestia jest tego typu, że pracuję na umowie zlecenie. Ciągłość zatrudnienia w jednej firmie od 3 lat, jednak są to umowy odświeżane co pół roku i zastanawiam się czy banki patrzyłyby przychylnie na takiego typu umowy. Poza tym brak negatywnych informacji w BIG, ERIF i KRD, raport BIK zamówiony 2 tygodnie temu, punktacja 82/100. Średnie zarobki netto to około 2500 zł, miesięczne zobowiązania kredytowe to rata w PKO BP 108 zł/mc oraz 1000 zł DSD. W chwilówkach mam do spłaty łącznie około 2000 zł.
     
  2.  
  3. kamil_borzecki

    kamil_borzecki New Member

    Dołączył:
    13 Czerwiec 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry panie Łukaszu,
    przy takiej punktacji szansa na otrzymanie kredytu jest duża. Nie marwtiłbym się zanadto czy zostanie on udzielony,
    bo wszystko wskazuje na to, że tak.
    Podsyłam link do portalu gdzie można wybrać ofertę i złożyć wniosek.


    Pomocne jest to, ze można zawnioskować o kilka kredytów, aby zwiększyć swoją szansę otrzymania pozytywnej decyzji.
    Powodzenia i pozdrawiam.
     
  4. kameleon

    kameleon New Member

    Dołączył:
    9 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Punktacja jest bardzo dobra. Tylko ta umowa zlecenie może być utrudnieniem.
     
  5. majdan

    majdan New Member

    Dołączył:
    16 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Wpadnięcie w pętlę chwilówkową to masakra.. nikomu nie życzę i współczuję Ci bo sam w nią wpadłem niedawno i musiałem szukać pomocy w banku. Nie mogłem nigdzie dostać konsolidacji bo ze względu na problemy ze spłatą miałem negatywną historię w BIK i zrozumiałe jest to, że banki po prostu bały się dać mi kredyt. Znalazłem poradnik w interneciei przeczytałem w nim, że istnieje możliwość dostania kredytu mimo wpisu w BIK tak samo mamy możliwość samemu wyczyścić swoją historię w BIK. Ta informacja bardzo mnie zaciekawiła i sprawdziłem to faktycznie można. Poszedłem do banku konsolidacja się udała i spłacam właśnie wszystkie swoje zadłużenia jednym kredytem. Dlatego już więcej się na chwilówkę nie skuszę, nawet jeśli miałbym ją spłacić już na drugi dzien :D
     
Inne zbliżone wątki do: Jaka szansa
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Jaka jest karencja w spłacie kredytu PKO BP ? 19 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Jaka jest karencja w spłacie kredytu przy pożyczce 10 000 zł? 16 Luty 2014

Poleć tę stronę