jaki bank wybrać na kredyt hipoteczny?

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika boczek, 13 Sierpień 2013.

  1. boczek

    boczek Member

    Dołączył:
    13 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    1
    witam

    jak myślicie który bank w 2021 roku ma najlepszą ofertę kredytu hipotecznego?
    proszę o radę:)
     
  2.  
  3. muszka33

    muszka33 Member

    Dołączył:
    6 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    Trudno powiedzieć który ma najlepszą...ale dobrą opinią cieszy się teraz Millenium Bank. Mają oferty bardzo przyjazne dla klienta:)
     
  4. papkin33

    papkin33 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Na pewno Millennium Bank jest dobry, ale najlepszym bankiem pod tym względem na pewno będzie ten, który udzieli tego kredytu, a to na pewno jest kwestia indywidualna.
     
  5. dandys21

    dandys21 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Najlepszy jest Millennium Bank, ale oczywiście nie oznacza to wcale, że każdy w tym banku taki kredyt otrzyma. Należy najpierw więc zorientować się we własnych możliwościach.
     
  6. papkin33

    papkin33 New Member

    Dołączył:
    16 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Na pewno trzeba powiedzieć, że dobrą ofertę ma Polbank, Millennium Bank, ING, ale która z nich jest najlepsza, to już zależy od indywidualnych preferencji klienta.
     
  7. viawaldixp

    viawaldixp New Member

    Dołączył:
    5 Październik 2013
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Polbank i ING na ten rok juz wydali kasę na kredyty i ich marża wynosi ponad 2%
     
  8. Help Direct

    Help Direct New Member

    Dołączył:
    17 Październik 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie potrzebne są szczegóły dot. sytuacji kredytobiorcy bo nigdy nie ma najlepszego banku dla każdego w danej chwili :)
    Jeśli chcesz się dowiedzieć to napisz proszę do mnie maila na kontakt(a)helpdirect.pl

    pozdrawiam
     
  9. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Żeby to ogólnie stwierdzić, trzeba spojrzeć do rankingu kredytów hipotecznych. Jednakże najlepszy dla konkretnego klienta będzie ten, który udzieli tego kredytu.
     
  10. pomocwkredycie

    pomocwkredycie Member

    Dołączył:
    19 Październik 2013
    Wiadomości:
    61
    Docenione treści:
    0
    Aby podać ofertę czy też stwierdzić który bank ma najlepszą ofertę, teraz tak banki zmieniają ofertę co chwila że można się pogubić. Natomiast Aby podać ci ofertę uzupełni schemat a ja ci postaram się pomóc czy też doradzić.

    Wysokość kredytu.
    Wartość nieruchomości / wkład własny.
    Rynek pierwotny/rynek wtórny. p
    Rodzaj nieruchomości.
    Metraż nieruchomości. ~
    Lokalizacja nieruchomości (np. województwo lub miasto).
    Stan zaawansowania inwestycji.
    Waluta kredytu.
    Pożądana długość okresu kredytowania.
    Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym.
    Łączny miesięczny dochód netto na rodzinę 3mc/6mc. Źródło uzyskiwania dochodów Umowa o pracę / Kontrakt

    Od kiedy pracujemy u obecnego pracodawcy
    Okres trwania umowy w tył/okres trwania umowy w przód
    Branża/stanowisko
    Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców
    Aktualne obciążenia kredytowe
    Historia w BIK --- Czy były brane wcześniej lub obecnie kredyty w Polsce?. Jeśli tak to kiedy to było i czy było dobrze obsługiwane?.


    Czy posiadamy stałe zameldowanie w Polsce Tak/Nie

    Czy posiada pan/pani polski numer telefonu Tak/Nie

    Stan Cywilny



    Z poważaniem

    Grzegorz Klimczak

    Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy

    Broker i Dealer Samochodowy

    tel. 790382868/506203558


    skype: grzegorz.klimczak

    gg: 1752886
     
  11. Marcin Peza

    Marcin Peza New Member

    Dołączył:
    14 Listopad 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Zapraszam na bloga z bezpłatnymi poradami na temat kredytów:
    marcinpeza.blox.pl
     
  12. MartaLesz

    MartaLesz New Member

    Dołączył:
    2 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    A zastanawiałeś się może nad jakimś doradcą finansowym? Wiadomo, że samemu nie jest się w stanie ogarnąć tego wszystkiego, co oferują banki. Ja miałam doradcę hipotecznego i bardzo miło wspominam tę współpracę. Pan Krzysztof Szymański okazał się naprawdę solidnym pomocnikiem, a mi udało się uzyskać, wydaje mi się, korzystny kredyt.
     
  13. renatawik

    renatawik New Member

    Dołączył:
    25 Maj 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Hmm dziewczyna nade mną dobrze radzi. Doradca kredytowy to chyba jedno z lepszych rozwiązań. A podobno Pan Szymański też ma jedne z najlepszych recenzji i opinii (sprawdziłam- szukałam) więc może warto skorzystać z ich porady.?
    Sama nie długo będę chciała wziąć kredyt więc i ja się nad tym zastanawiam.
     
  14. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Nie da się jasno określić w którym banku kredyt hipoteczny będzie najlepszy, ponieważ banki obliczają indywidualnie oprocentowanie, które może wyglądać zupełnie inaczej niż średnie oprocentowanie pokazane w ofercie.
     
  15. Eurofinance

    Eurofinance New Member

    Dołączył:
    13 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Do Ulicafinansowa_pl oczywiście, w pewnym sensie masz rację choć niezupełnie. To prawda, że banki obliczają indywidualnie oprocentowanie w zależności od charakterystyki klienta, jednak niektóre banki w temacie kredytu hipotecznego należałoby omijać szerokim łukiem. Są też banki, które posiadają ofertę kredytu hipotecznego na względnie dobrych warunkach np. ING bank śląski, Deutsche Bank-choć Deutsche posiada "dziwny" cross seling. Ostatnio finansowaliśmy klienta na 400 tyś. zł. produkt-kredyt hipoteczny na remont domu. Oferta wyglądała tak:

    Marża 1,45%
    Oprocentowanie 3,35%
    Promocja-bez prowizji za udzielenie kredytu.
     
  16. Money-Partners

    Money-Partners New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2016
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    20
    Oferty jak wiemy zmieniają się z tygodnia na tydzień! Jesteśmy na bieżąco zawsze! :)
     
    Sbkrogatek lubi to.
Inne zbliżone wątki do: jaki bank
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne kredyt na wykończenie mieszkania - w jakim banku go zaciągnąć? 21 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne W jakim banku podjąć kredyt refinansowy hipoteczny ?? 1 Listopad 2013
Kredyty hipoteczne Jaki bank oferuje najlepszy kredyt hipoteczny w 2013? 19 Październik 2013
Kredyty hipoteczne kredyt pod działkę budowlaną - w jakim banku? 29 Sierpień 2013
Kredyty hipoteczne W jakim banku najlepszy kredyt mieszkaniowy w 2013 roku? 25 Kwiecień 2013

Poleć tę stronę