Jakie są potrzebne dokumenty do kredytu w DB?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika dorks, 20 Marzec 2013.

  1. dorks

    dorks Guest

    zauważyłem,że działa Pan w DB.Mam pytanko--umówiony jestem na spotkanie we wtorek z przedstawicielem DB.Gość podczas rozmowy telefonicznej zaproponował mi warunki....extra , ale cos mi sie wydaje że chyba coś w nich jest nie tak
    Mieszkanie wartość 160 tyś zł.Kredyt na 100% LTV .Miesięczny dochod naszej rodziny 4000zł netto
    Przedstawiciel wyliczył mi kredyt na poziomie 720zł.( euro) Czy to faktyczna rata ?? czy cos zakolorowal
    I prosze napisać coś więcej o co chodzi w tym progranie w DB za pomoca którego można obniżyc marże.Jakie są dla mnie plusy i minusy tej ofertyzas
    z góry dziękuje za odpowiedz i poświęcony czas
    aha--i jeszcze jedno pytanie.Jakie są potrzebne dokumenty do kredytu w DB prócz dokumentów mieszkaniowych
     
  2.  
  3. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    Rozmowami telefonicznymi nie ma się co w zasadzie sugerować. Myślę, że warto umówić z doradcą na osobiste sportkanie i sprawdzić jak faktycznie wyglada oferta i jakie są jej główne cechy, jakie ma walory i jakie ma minusy?
     

Poleć tę stronę