Kolosalne długi w chwilówkach nie mam pracy

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika zalamana1, 16 Luty 2016.

  1. zalamana1

    zalamana1 New Member

    Dołączył:
    16 Luty 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    błagam o pomoc mam kolosalne długi w chwilówkach nie mam na chwile obecna pracy odsetki z chwilówek sa kolosalne długo mam na ok 30 000 nie wiem co mam robic ludzie kto moze mi pomóc juz nie mam siły chca podac mnie do sadu dac mikomornika a ja na prawde nie mam na chleb mam dwoje dzieci bardzo je kochamale nie mam juz siły nie wiem jak wyjsc z tego bagna mysle o samobujstwie moze to rozwiaze moje problemy blagamo pomoc jak jes ktos kto moze mipomóc to prosze o kontakt załamana
     
  2.  
  3. piotr81

    piotr81 New Member

    Dołączył:
    19 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Weź Pożyczki na http://www.pozyczki-bez-bik.pl
     
  4. Małgorzata.Nikel

    Małgorzata.Nikel New Member

    Dołączył:
    2 Październik 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Najlepszym rozwiązaniem w Pani trudnej sytuacji finansowej i rodzinnej będzie skorzystanie z pomocy prawnej polegającej na umorzeniu długu w sądzie rejonowym, wystarczy że uargumentuje Pani swoją niezawinioną niewypłacalność trudną sytuacją z jaką się zmaga. Jest to wystarczający powód aby z tytułu nowego prawa o "upadłości konsumenckiej" anulować dług i na nowo cieszyć się spokojem. Załącze do treści tel. kontaktowy kancelarii prawnej, która pomogła mojej siostrze gdy również nie mogła poradzić sobie ze spłatą zadłużeń. Myślę, że powinna Pani skonsultować sytuację, jest bardzo duża szansa że pomogą 577-555-905.
     
Inne zbliżone wątki do: Kolosalne długi
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Długi, otwieranie konta bankowego i przelewy na nie. 5 Sierpień 2018
Forum dłużników Proszę o pomoc! Przez byłego partnera zostałam z długiem 24 Sierpień 2017
Forum dłużników Długi a wyjazd za granice 8 Sierpień 2016
Forum dłużników Kredyt na długi 10 Czerwiec 2015
Forum dłużników Poszukiwane osoby, które podżyrowały pożyczkę, a teraz spłacają cudze długi 15 Wrzesień 2014

Poleć tę stronę