Konto osobiste - bezpłatne.

Dyskusja w 'Konta osobiste' rozpoczęta przez użytkownika Mintay, 1 Październik 2016.

  1. Mintay

    Mintay New Member

    Dołączył:
    21 Październik 2013
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Pytanie odnośnie konta osobistego. Czy jakiś bank - stacjonarny - oferuję w chwili obecnej konto osobiste bezpłatne. Chodzi mi o całość prowadzenie rachunku + możliwość operacji przez internet.

    Jeśli tak to proszę o podanie nazwy banku bądź linka do takiej oferty. W chwili obecnej jestem w PKO, ale w sumie jak teraz przeanalizowałem umowę to u nich się już chyba płaci za wszystko co możliwe.
     
  2.  
  3. Pati.Klara

    Pati.Klara Member

    Dołączył:
    25 Październik 2013
    Wiadomości:
    60
    Docenione treści:
    0
    Mnie również interesuje to zagadnienie.Obecnie mam w BGŻ jednakze płacę na miesiąc ponad 6 zł. Gdzie są darmowe konta??
     
  4. Mintay

    Mintay New Member

    Dołączył:
    21 Październik 2013
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Pati, a możesz powiedzieć jak wyglądają opłaty?

    Bo mi tam o samą opłatę nie chodzi, bo ja płacę chyba 5 zł + 2,5 za opcję internetową, ale teraz widzę, że za przelewy mi złodzieje zabierają 0,7 zł, a kiedyś było 0,5. Także nawet nie wiem kiedy była zmiana, pewnie przysłali w gąszczu wszystkiego, że człowiek nawet nie zwrócił na to uwagi, nie widzę powodu, żeby ich dalej finansować.

    Zastanawiałem się nad NestBank oraz właśnie BGŻ. Tyle, że Nest Bank nie ma u mnie w miejscowości. Niestety.
     
  5. Dominik Maset

    Dominik Maset Member

    Dołączył:
    19 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    47
    Docenione treści:
    0
  6. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Aktualnie SmartBank ma całkowicie darmowe konto. Jedynym mankamentem jest to że bank nie posiada placówek.
     
  7. wawaromeo

    wawaromeo New Member

    Dołączył:
    16 Listopad 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    T-Mobile
     
  8. rusak84

    rusak84 New Member

    Dołączył:
    17 Marzec 2015
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    mBank to dobry wybór, zwłaszcza że jest zwrot za zakupy kartą dla nowych klientów.
     
  9. JoannaM

    JoannaM New Member

    Dołączył:
    14 Kwiecień 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam, przyłączę się do Waszej dyskusji, bo także myślę nad zmianą konta bankowego. Zależy mi na niskich opłatach za prowadzenie rachunku oraz na dostępności do systemu przelewów natychmiastowych Express Elixir . Co moglibyście mi polecić? Z góry dziękuję za pomoc.
     
  10. Gośka

    Gośka New Member

    Dołączył:
    21 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Bank Pocztowy ma ciekawą ofertę konta. Można tu robić przelewy z konta przez bankowość internetową bezpłatnie lub w placówce banku też bezpłatnie. Jedyna opłata to 5zł za kartę ale przy płatnościach w sklepie (w sumie 300 zł) będzie bezpłatne.
     
  11. chmielu

    chmielu New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Jest też konto <20 w BZ WBK, jednak z limitem wiekowym.
     
  12. pawlus

    pawlus New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2013
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Jedyne darmowe konto na ten moment to Nest Bank za chwile nowy Nest Bank, jednak jest to tylko konto internetowe. :D
     
  13. stolnik13

    stolnik13 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Z tego co wiem, to w mbanku jest takie konto. Płaci się wprawdzie opłatę miesięczną za kartę, ale jest ona niwelowana przez nagrodę za używanie karty. Wedle mnie to jedno z najlepszych kont.
     
  14. Wiktor Orkan

    Wiktor Orkan New Member

    Dołączył:
    27 Luty 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Polecam wytestować konto od nestbank, z opisu oferty wygląda na naprawdę darmowe konto z konkretnymi możliwościami.
     
  15. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    T-mobile konto jest obecnie jedną z najlepszych ofert na rynku. Rachunek otwiera się i prowadzi bez płatanie. Ponadto bank daje możliwość klientowi darmowego korzystania ze wszystkich bankomatów i wpłatomatów, przy czym karta jest zupełnie darmowa. Dodatkową przewagą konta nad innymi jest 10 natychmiastowych przelewów na miesiąc za darmo.
     
  16. jackie

    jackie Guest

    Ja od bardzo dawna korzystam z mBanku z eKonta, które jest całkowicie darmowe i jest ok. Opłata jest za kartę chyba 4 zł miesięcznie, ale jesteś z niej zwalniany jeśli w ciągu miesiąca dokonasz płatności kartą za minimum 100 zł bodajże. Także ja zawsze mam za free, chyba zresztą każdy dokonuje takich płatności podczas takiego okresu czasu. Minus taki, że za darmowe wszystkie bankomaty trzeba zapłacić piątaka miesięcznie, ale darmowe w pakiecie to Euronety i wszystkie inne najbardziej powszechne i wszędzie dostępne. Więc jak dla mnie to też nie stanowi żadnego problemu.
     
  17. mcd

    mcd Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    38
    Docenione treści:
    0
    Jest też konto w ING, standardowo opłata miesieczna wynosi bodajże 7zł, ale jeżeli są więcej niż za 300 zł transakcje kartą w miesiącu, wtedy opłaty się nie ponosi.
     
  18. pluto

    pluto New Member

    Dołączył:
    6 Listopad 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Ja mam w deutsche i jest naprawdę ok.
     
  19. kubanowak

    kubanowak New Member

    Dołączył:
    15 Październik 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    niekoniecznie osobiście posiadam jedno konto bankowe w alior a żona drugie w ING tylko, że w tym dugim musi chyba mieć transakcje bezgotówkową na kwotę 200 zł ale dla nas nie jest to problemem
     
  20. Sake

    Sake New Member

    Dołączył:
    7 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    Ja mam konto w mBanku, zadowolony jestem.
     
  21. kredyciakipl

    kredyciakipl New Member

    Dołączył:
    29 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    NESTbank i ich NEST Konto to obecnie najtańsze konto za prawdziwe 0zł. ;) Z innych banków to np. Millennium Bank i ich konto 360 stopni jest darmowe jeśli tylko masz 1000zł wpływów i wykonasz jedną operację kartą w miesiącu ;)
     
Inne zbliżone wątki do: Konto osobiste
Forum Tytuł Data
Konta osobiste Konto osobiste w Nest Bank - czy warto? Opinie 16 Czerwiec 2018
Konta osobiste Konto osobiste w Orange Finanse - opinie 3 Listopad 2016
Konta osobiste Konto dla młodych do 26 roku życia za 0 zł 26 Kwiecień 2018
Konta osobiste Najlepsze konto bankowe dla młodych: ekonto mbank, nest konto, bzwbk czy pko 5 Październik 2016
Konta osobiste Konto w Banku Spółdzielczym. 19 Grudzień 2013

Poleć tę stronę