kredyt bankowy a pożyczka w parabankach *pilne*

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika Zen, 16 Lipiec 2015.

  1. Zen

    Zen New Member

    Dołączył:
    16 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,

    Posiadam pożyczkę ratalną u jednej z firm parabankowych, sytuacja finansowa się poprawiła, nawet dostałem ostatnio umowę na czas nieokreślony. W ING dowiedziałem się że nie mogę wziąć kredytu gotówkowego bo mam pożyczkę w parabanku, który traktowany jest nie ratalnie a jako cała kwota zadłużenia co zżera moją zdolność kredytową

    Czuję się dziwnie, bo nigdy nie zalegałem z ratami, sam też brałem kredyt niegdyś gotówkowy spłacony poprawnie, a tu taki bubel. Czy inne banki też będą mi odmawiać dopóki nie spłacę pożyczki w parabanku (zostało mi jeszcze 6 rat).

    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    W takim wypadku polecał bym udać się na konsultację do kilku innych banków i sprawdzić w jaki sposób oni traktują tą pożyczkę. Najprawdopodobniej w innym banku otrzymasz kredyt.
     
  4. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    i zrobić parę zapytań?:)
     
  5. Luksus

    Luksus New Member

    Dołączył:
    25 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Jasne uważam podobnie jak przedmówcy. Wszystko zależy od Ciebie. Możesz również zajrzeć do sieci i rozejrzeć się za jakąś pożyczką bądź kredytem.
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt bankowy
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Kredyt bankowy bez BR , KRD , BIG , ERiF / sprawdzany TYLKO BIK 17 Styczeń 2019
Kredyty gotówkowe Kredyt na oświadczenie do 200 000zł 23 Styczeń 2019
Kredyty gotówkowe Kredyt gotókowy 27 Listopad 2018
Kredyty gotówkowe Potrzebuje kredytu "zaufania" 11 Październik 2018
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy ? Konsolidacja ? 5 Wrzesień 2018

Poleć tę stronę