Kredyt firmowy

Dyskusja w 'Kredyty firmowe' rozpoczęta przez użytkownika Jaktak, 8 Wrzesień 2017.

  1. Jaktak

    Jaktak New Member

    Dołączył:
    8 Wrzesień 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, od 2 miesięcy pracuje na samozatrudnieniu, w służbie zdrowia, w przyszłym roku planuje zaciągnąć kredyt gotówkowy na ok. 60-80 tyś. Rozliczam się według księgi KPiR .

    Dopiero mija drugi miesiąc działalności a moje koszty związane z prowadzeniem firmy ograniczają się tylko do płacenia składki ZUS oraz za usługi biura księgowego, jak na razie przez 2 miesiące nie zapłaciłem żadnego podatku dochodowego, ponieważ wynosił 0 zł, ( czyli podejrzewam że księgowa po prostu prowadzi księgę na zasadzie że moje dochody są na 0) jeśli się mylę to proszę mnie poprawić

    Wystawiam faktury na 5000-6000 pln brutto, czyli na rękę zostaje mi 4500-5000, Chciałbym się dowiedzieć w jakim momencie powinienem zacząć wykazywać swoje dochody i odprowadzać większy podatek dochodowy aby zwiększyć swoje szanse na zaciągnięcie kredytu na taką sumę ( interesuję mnie rata np. 1500 zł przez 4/5 lat)

    Czy powinno być to np. po pół roku, od prowadzenia działalności czy lepiej już teraz nawet zawyżyć sobie dochód i płacić większy podatek aby bez problemowo uzyskać taki kredyt? Jestem młodą osobą, mam 24 lata jakieś 2-3 kredyty za sobą na drobne pożyczki, 1800, 4000 i 9000 zł czyli jakaś tam historia jest.

    Wiec precyzując moją wypowiedź kiedy i w jaki sposób zacząć wykazywać swoje dochody aby wszystko poszło po mojej myśli ? :)
     
  2.  
  3. Trudne Kredyty

    Trudne Kredyty New Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam,
    dla banku jest Pani typowym przedsiębiorcą. Nie jest bardzo istotna kwestia w jakiej branży Pani pracuje i co robi, najważniejszy jest dochód jaki osiągamy, czyli zysk (nie mylić z przychodem). Żeby uzyskać kredyt hipoteczny należy prowadzić działalność minimum rok.
     
  4. KredytMarket

    KredytMarket New Member

    Dołączył:
    6 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Dzień dobry,
    procedura ubiegania się o kredyt dla firm nie musi być czasochłonna i skomplikowana. Co więcej, nie musi kosztować dużo. Wiemy, że do tego przyzwyczaiły przedsiębiorców banki i różne instytucje pozabankowe, ale jako byli bankowcy chcemy to podejście zmienić! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przedsiębiorców Kredyt Market przygotował ofertę, dzięki której środki na rozwój firmy można pozyskać nie wychodząc z domu. Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https://www.forum-kredytowe.pl
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt firmowy
Forum Tytuł Data
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy - Bez ZUS i US - Od 1-go dnia działalności 16 Październik 2016
Kredyty firmowe Kredyt Firmowy 100 tys zł 25 Listopad 2015
Kredyty firmowe Kredyt firmowy bez zus i us czy mozna taki zaciagnąć? 3 Marzec 2014
Kredyty firmowe Który kredyt firmowy najbardziej się opłaca? 25 Listopad 2013
Kredyty firmowe kredyt firmowy na start 25 Lipiec 2013

Poleć tę stronę