kredyt gotówkowy - czy warto??

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika boczek, 14 Sierpień 2013.

  1. boczek

    boczek Member

    Dołączył:
    13 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    1
    witam'

    oczywiście na rynku jest wiele różnych kredytów gotówkowych, lepszych i większych, lecz czy ogólnie taki kredyt warto zaciągać. >???

    Jakie ma zalety a jakie wady???
     
  2.  
  3. loska

    loska Member

    Dołączył:
    18 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    50
    Docenione treści:
    0
    Jeśli potrzebujesz pieniędzy i nie masz wystarczającej gotówki na zrealizowanie swoich potrzeb z całą pewnością warto zaciągnąć kredyt gotówkowy. Jednakże banki mają różne warunki, przede wszystkim powinieneś zapoznać sie z ofertą i dopiero wtedy podjąć decyzję.
     
  4. pinia

    pinia Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    34
    Docenione treści:
    0
    Kredyt gotówkowy jest najlepszym rozwiązaniem jeśli ktoś poszukuje gotówki na bliżej nieokreślony cel. Tak naprawdę nie trzeba ujawniać bowiem celu kredytu. Do najtańszych produktów bankowych nie należy, ale cóż, jeśli ktoś potrzebuje.
     
  5. gold lips

    gold lips New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    26
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś potrzebuje gotówki to na pewno jest to najlepsze rozwiązanie. Na pewno nie jest go trudno stosunkowo uzyskać chociaż z drugiej strony na pewno generuje nieco wyższe koszty niż inne kredyty.
     
  6. eliza

    eliza New Member

    Dołączył:
    27 Maj 2017
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Wiesz jak potrzebujesz nagle pieniędzy to na pewno kredyt gotówkowy ci się przyda. Zwłaszcza jak nie masz oszczędności albo rodzina nie może pomóc.
     
  7. katarzynasalata

    katarzynasalata New Member

    Dołączył:
    21 Czerwiec 2017
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Musisz zawsze policzyć czy na kredyt cię stać. Najlepiej najpierw sprawdzić ile rata miesięcznie wyjdzie i dopiero wtedy ocenić czy stać cię na spłatę, czyli na kredyt gotówkowy.
     
  8. Piotr26

    Piotr26 New Member

    Dołączył:
    3 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Tak jest, przed tym jak brać, musisz być pewnym na 110% że oddasz, żeby potem nie wpaść w pętlę zadłużenia. Tu finanse-net.pl/czy-stac-cie-na-pozyczke-przeanalizuj-swoj-domowy-budzet/ jest dobry artykulik na ten temat, polecam..
     
  9. Sz_s

    Sz_s New Member

    Dołączył:
    21 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ja od wielu już lat biorę kredyt na wakacje. Nie biorę jednak całej potrzebnej mi kwoty, a tylko różnicę jaka brakuje mi do upatrzonej wycieczki. Tym sposobem zabezpieczam się przed tym, żeby nie brać dużych kwot z banku. Jest to sposób na tyle dobry, że: po 1. wiem, że bez problemu spłacę taki kredyt, po 2. jadę na fajną wycieczkę, nie biduję, że mnie na nią nie stać i nie liczę każdej złotówki wydanej na gofra czy loda ;) Za każdym razem jakoś tak się składa, że biorę w innym banku, bo szukam najlepszych ofert. W tym roku moj ranking zdecydowanie wygrało Orange Finanse.
     
  10. sarita

    sarita New Member

    Dołączył:
    25 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Ja się długo zastanawiałam przed pierwszym kredytem czy na pewno nie dam rady odłożyć takiej kasy. No ale koniec końców okazało się, że nie mogę dłużej czekać i wzięłam kredyt w BNP Paribas, bo jako jeden z niewielu banków uwzględnia umowy zlecenie jako dochód. Są takie sytuacje, że no trzeba wziąć kredyt. Ale priorytetem powinna być zawsze spłata raty.
     
  11. zadluzony

    zadluzony New Member

    Dołączył:
    26 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Zaleta - że można sobie kupić to, co bez kredytu byłoby niemożliwe lub możliwe dopiero za x lat, wada: przywiązanie do rat, życie z myślą, że ma się długi i strach zmienić pracę czy iść na chorobowe.
     
  12. kameleon

    kameleon New Member

    Dołączył:
    9 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Zaciągajac kredyt trzeba pamiętać o tym, że należy go regularnie spłacać... Wbrew pozorom nie dla każdego jest to tak oczywiste.
     
  13. rado188

    rado188 New Member

    Dołączył:
    11 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Warto też porównać oferty różnych banków żeby wybrać faktycznie najlepszą. Jak komuś nie chce się sprawdzać pojedynczo to polecam zajrzeć na starfinance.pl/kredyty_gotowkowe. Są tam zebrane różne oferty i można szybko i łatwo zdecydować się na najlepszą.
     
  14. katamon

    katamon New Member

    Dołączył:
    4 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Dobre warunki daje bank Raiffeisen. Jest to kredyt gotówkowy bez odsetek. Nie znaczy to że jest darmowy, bo płaci się prowizje która zależy od ilości rat.
     
  15. baku@73

    baku@73 New Member

    Dołączył:
    16 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Najgorzej jeśli w tym samym momencie tracimy również pracę, a wydatki mnożą się na potęgę. Pozyczka może pomóc. Trzeba pamiętać tylko, by zaciągać ją zdroworozsądkowo, a w międzyczasie szukać dodatkowego źródła dochodu. Jeśli szukacie nadal pożyczki to być może uzyskacie ją na stronie firmy kredyt1000.
     
  16. Oskar123

    Oskar123 New Member

    Dołączył:
    14 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Wydaje mi sie, że jeśli bierzesz korzystny kredyt to jak najbardziej wspomóc w podbramkowej sytuacji budżet domowy takim zastrzykiem gotówki
     
  17. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Jak dla mnie warto, ale trzeba brać z głową
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt gotówkowy
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy ? Konsolidacja ? 5 Wrzesień 2018
Kredyty gotówkowe Kredyt Gotówkowy na oświadczenie - Długi okres kredytowania 16 Październik 2016
Kredyty gotówkowe NAJTAŃSZY KREDYT GOTÓWKOWY NA RYNKU!!! 19 Sierpień 2016
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy w renomowanym banku 21 Kwiecień 2015
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy 20-30 tys. zł 2 Marzec 2015

Poleć tę stronę