kredyt hipoteczny a nieregularnie spłacana karta kredytowa

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika chmurreczkaa, 12 Październik 2014.

  1. chmurreczkaa

    chmurreczkaa New Member

    Dołączył:
    12 Październik 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Bardzo proszę o Wasze opinie.
    Staramy się z mężem o kredyt na zakup mieszkania. Spłaciliśmy wszystkie nasze zobowiązania, zamknęliśmy karty kredytowe, jesteśmy na czysto i niby wszystko jest ok, ale...
    Na początku tego roku pojawił się u mnie problem z jedną kartą kredytową. Zmieniłam nr telefonu, dowód osobisty i adres, zamknęli placówki banku w mojej okolicy i straciłam dostęp do konta przez internet. Gdy dzwoniłam na infolinię, mówili, że nie mogą podać mi żadnych informacji bo muszę najpierw uaktualnić dane w banku, a gdy chciałam ustanowić hasło do konta przez internet kazali podać nr karty i pin, czego nie zrobiłam, bo wydawało mi się niebezpieczne ( PIN powinnam chyba znać tylko ja, prawda?). W końcu bank wypowiedział mi umowę tej karty, po 80 dniach zaległości na jakieś 200zł, bo okazało się, że moje spłacanie "na oko" nie wystarczyło. Zobowiązanie spłaciłam i w sumie byłam spokojna, bo nie wyraziłam zgody na udostępnianie danych po spłacie zobowiązania, ale jednak... Bank stwierdził, że wystąpiły warunki szczególne i informacje o tych nieterminowych spłatach są widoczne w BIK. Mój mąż jest czyściutki jak łza i to on ma być głównym kredytobiorcą, bo ja pracuję na 1/2 etatu. Myślicie, że mamy jakiekolwiek szanse na uzyskanie kredytu? Czy przez najbliższe 5 lat, zanim te dane w BIKu przestaną mieć jakiekolwiek znaczenie jesteśmy skazani na wynajem?
     
  2.  
  3. pomocwkredycie

    pomocwkredycie Member

    Dołączył:
    19 Październik 2013
    Wiadomości:
    61
    Docenione treści:
    0
    mOŻE
     
  4. multifinanse

    multifinanse New Member

    Dołączył:
    15 Październik 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Kredyt jest możliwy do uzyskania.
    Najlepiej jakby pani pobrała raport Bik z ich strony można to zrobić już za złotówkę i przesłała do mnie.
    Oczywiście może Pani zasłonić wszystkie dane osobowe.
    Dane znajdzie Pani na moim profilu.

    Pozdrawiam
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt hipoteczny
Forum Tytuł Data
Kredyty hipoteczne Jak obniżyć prowizję o kredyt hipoteczny? 10 Marzec 2017
Kredyty hipoteczne Kredyt RnS a drugi kredyt hipoteczny 23 Listopad 2016
Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny przy dochodach 3600 netto 10 Czerwiec 2016
Kredyty hipoteczne Kredyt hipoteczny - współkredytobiorca 8 Październik 2015
Kredyty hipoteczne Drugi kredyt hipoteczny 3 Sierpień 2015

Poleć tę stronę