Kredyt konsolidacyjny 80000

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika ygrek, 11 Marzec 2013.

  1. ygrek

    ygrek Guest

    witam
    szukam kredytu konsolidacyjnego w kwocie 80000 zł
    moj dochód netto 2000zł
    mam zaległosci w spłatach na dzień dzisiejszy 80 dni i jedna umowe wypowiedziana na kwote 930 zł
     
  2.  
  3. marcin

    marcin Guest

    witam,

    Jaka kwote Panu zaproponowali? Jaka jest dla Pana satysfakcjonujaca? Tylko 130tys, czy moze byc troche mniej?

    pozdrawiam,
    Marcin
     
  4. grzegorz

    grzegorz Guest

    Witam,
    osobiście zajmuję się kredytami hipotecznymi oraz kredytami konsolidacyjnymi zabezpieczonymi hipoteką.
    Jeżeli taki kredyt wchodzi w rachubę proszę o opis sytuacji (z naciskiem na informację, które wyszczególniłem na forum) na maila
    Jeżeli bez zabezpieczenia hipotecznego to na forum jest kilku doradców, którzy zapewne odpowiedzą w kwestii kr. konsolidacyjnego bez zabezpieczenia hipotecznego.

    Pozdrawiam
    Grzegorz
     
  5. Lisek

    Lisek New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Nic pan nie zdziała jeśli nie uda się pan do placówki jakiegoś banku. Radzę spróbować w kilku, myślę że na pewno gdzieś pan dostanie taki kredyt.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt konsolidacyjny
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Kredyt Konsolidacyjny - Okres spłaty do 10 lat, deyczja w 15 minut 16 Październik 2016
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny bez BIK i KRD 20 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny długoterminowy 11 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczen + dodatkowa kasa 28 Wrzesień 2014
Kredyty konsolidacyjne PKO kredyt hipoteczny konsolidacyjny - jakie są wasze opinie? 5 Marzec 2014

Poleć tę stronę