Kredyt konsolidacyjny długoterminowy

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika luna, 11 Marzec 2015.

  1. luna

    luna New Member

    Dołączył:
    11 Marzec 2015
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich zainteresowanych moja oferta! Masz problemy finansowe? Kto ich nie ma? Oferuję kredyt konsolidacyjny ok 100 000 zł dla osób z bardzo trudną sytuacją, bez BIK, bez nadziei na bankowy kredyt. Długi okres spłat bo do 10 lat. Udzielamy pożyczek na 12% (i to jest najlepsza opcja w Polsce). 16% to RRSO Najniższe oprocentowanie na rynku. Wejdź na stronę http://expertkredyt.com.pl/ wypełnij wniosek. Na pewno się z Tobą skontaktujemy.
     
  2.  
  3. Brosty

    Brosty New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie, powiem tak, w banku przy moich zarobkach powiedzieli, że bez problemu dostał bym 80 000zł, ale niestety jestem w BIK,
    mam trudną sytuację finansową, bo mam do spłaty 90 000zł (chyba że bank anuluje jakieś odsetki to mniej)
    potrzebuję gotówki, aby spłacić to zadłużenie, jestem wypłacalną osobą, komornika nie mam, jestem tylko w bik'u
    jeśli jest możliwość pożyczki to proszę o kontakt telefoniczny 535-232-233 P.Mariusz.

    Ps. w długi popadłem tylko dla tego że kredyt został podpisany przeze mnie, pieniążki pożyczyłem osobie trzeciej, po bardzo długim czasie dowiedziałem się że jest ten kredyt nie spłacany w ogóle.
     
  4. expert1234

    expert1234 New Member

    Dołączył:
    1 Luty 2014
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu w Polsce dla osób pracujących zagranicą. Zapraszam
     
  5. house of money

    house of money New Member

    Dołączył:
    29 Kwiecień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    chętnie pomożemy w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu konsolidacyjnego,
    House OF Money
    500 087 950
     
  6. Lukrezia

    Lukrezia New Member

    Dołączył:
    1 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam,


    wspólnie z partnerem rozglądamy sie za konsolidacyjnym kredytem hipotecznym. Mamy 2 kredyty gotówkowe, które chcielibyśmy skonsolidować a zabezpieczeniem byłaby hipoteka na nieruchomości. Do jakiego banku najlepiej sie udac? Gdzie jest największe prawdopodobieństwo przyznania takiego kredytu?
     
  7. Mag83

    Mag83 New Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Witam jestem zainteresowana oferto konsolidacji kredytu
     
  8. spaceX

    spaceX New Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Ja takze. Proszę o info na priv
     
  9. madzia1993

    madzia1993 New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2017
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam jakie trzeba spelnic warunki by dostac kredyt na splate swoich zobowiazan
     
  10. sarita

    sarita New Member

    Dołączył:
    25 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Do 120 miesięcy jest kredyt w BNP Paribas.
     
  11. adam987

    adam987 New Member

    Dołączył:
    28 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    W Warszawie pośredników od kredytów nie brakuje akurat...MI się podobało podejście w N Kredyt (tu ich masz: n-abcapital.pl). Od razu kompetentna rozmowa o konkretach, a nie lanie wody i kręcenie. Szybko dostałem pożyczkę, a akurat miałem dość skomplikowaną sytuację z Bik itp. także tym bardziej plus dla nich że byli mi w stanie sensowną pożyczkę dobrać.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt konsolidacyjny
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Kredyt Konsolidacyjny - Okres spłaty do 10 lat, deyczja w 15 minut 16 Październik 2016
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny bez BIK i KRD 20 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczen + dodatkowa kasa 28 Wrzesień 2014
Kredyty konsolidacyjne PKO kredyt hipoteczny konsolidacyjny - jakie są wasze opinie? 5 Marzec 2014
Kredyty konsolidacyjne Limity w kredytach konsolidacyjnych 4 Marzec 2014

Poleć tę stronę