Kredyt konsolidacyjny plus gotowka

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika siki, 21 Luty 2013.

  1. siki

    siki Guest

    Jeśli chodzi o raty to ma tylko kredyt gotówkowy mbank zostały jeszcze 27 rat malejących ostatnia rata 340zł. Karty kredytowe - getinbank 7800 (pelny limit 8000), ge money bank 1500 (pelny limit 5500), Carrefour (Lukas) 2500 (pelny limit 3000). Staralam sie do tej pory wszystkie karty splacac w okresie bezodsetkowym dlatego musialam nadruszyc linie kredytowa w mbanku ok 4000 na 10000 mozliwych.

    Dochod od 1700 netto. w BIK wszystko terminowo. Chcialabym jesli bylaby mozliwosc wziecia jednoczesnie jakiejs dodatkowej gotowki. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

    Pozdrawiam
     
  2.  
  3. fikus

    fikus Guest

    Witam,
    przy podanych zobowiązaniach nie będzie możliwości skonsolidowania, brak zdolności
    proponował oddzielną konsolidację zobowiązań męża i osobno Pani zobowązań
     
  4. siki

    siki Guest

    chciałabym tak jak Pan pisze ale to chyba niemożliwe żeby oddzielnie skonsolidować, bo ja sama mam kredytów na 55 tys., przy dochodzie netto 1390 zł, a przy takim dochodzie to chyba nikt mi nie zechce skonsolidować.
     
  5. hamer

    hamer Guest

    Witam,
    przykro mi bardzo w naszym Banku nic nie da się zrobić nie ma Pani zdolności
    Przestrzegam Panią przed braniem kart kredytowych i kredytów odnawialnych one bardzo obniżają zdolność klienta
     
  6. ulyses

    ulyses New Member

    Dołączył:
    23 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Może spróbuj poczytać tutaj, ewentualnie wyślij dane kontaktowe to Ci wyjaśnią czy możesz wziąć kredyt: kredyt-zaufania.pl/kredyty-hipoteczne
    Co do kredytu hipotecznego to nawet źle to nie wyglądało z tego co pamiętam, firma jest z Lublina jakby coś.
     
  7. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Jak przy takim dochodzie można sobie pozwolić na takie zadłużenie? Mając kredyt złym rozwiązaniem jest korzystanie z kart kredytowych i zadłużanie się jeszcze bardziej. lepiej pożyć w biedzie i spłacić kredyt niż później oddać wszystko komornikowi.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt konsolidacyjny
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Kredyt Konsolidacyjny - Okres spłaty do 10 lat, deyczja w 15 minut 16 Październik 2016
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny bez BIK i KRD 20 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny długoterminowy 11 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczen + dodatkowa kasa 28 Wrzesień 2014
Kredyty konsolidacyjne PKO kredyt hipoteczny konsolidacyjny - jakie są wasze opinie? 5 Marzec 2014

Poleć tę stronę