Kredyt konsolidacyjny w Eurobanku jakie są Wasze opinie ?

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika miki22, 25 Luty 2014.

  1. miki22

    miki22 Member

    Dołączył:
    24 Luty 2014
    Wiadomości:
    42
    Docenione treści:
    0
    Mam trochę niespłaconych zobowiązań. W sumie 3 kredyty na łączną sumę 15 000 zł. I teraz mam znaczny problem z odsetkami, ponieważ muszę z kazego kredytu płacić je osobno. Z tego też wzgledu zastanawiam się nad podjęciem kredytu konsolidacyjnego w Eurobanku. Jakie macie opinie na ten temat?
    Czy warto?
     
  2.  
  3. Ekspert_finansowy

    Ekspert_finansowy New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2014
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Zależy jakie zaproponują warunki, ale z doświadczenia wiem, że Eurobank wymaga od klientów ubezpieczenia kredytów, co z kolei niesie za sobą kolejne koszty + oczywiście prowizja za kredyt w wysokości 5%. Współpracuję z ponad 25 bankami i chętnie pomogę znaleźć lepszą opcję :)
     
  4. misia

    misia New Member

    Dołączył:
    18 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam Czy mogę otrzymać konsolidację, gdy jestem zarejestrowany na najniższa krajowa Mój mail misia273@interia.pl
     
  5. ktosik

    ktosik New Member

    Dołączył:
    4 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    O ludzie!!!trzymajcie się od tego g.. .z daleka.Miałam zobowiązania na 30 000,zaciągnęłam kredyt konsolidacyjny w eurobanku,dołożyli mi jeszcze nawet 7 tyś gotówki na konto,więc łączne zobowiązanie 37 tyś,doliczonych opłat i całej reszty 55 tyś.Łączny kredyt do spłaty ponad 90 tyś TO SKANDAL!!!! Złodziejstwo w biały dzień,ale umowy trzeba czytać przed podpisaniem,człowiek głupi to teraz płaci.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt konsolidacyjny
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Kredyt Konsolidacyjny - Okres spłaty do 10 lat, deyczja w 15 minut 16 Październik 2016
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny bez BIK i KRD 20 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne Kredyt konsolidacyjny długoterminowy 11 Marzec 2015
Kredyty konsolidacyjne kredyt konsolidacyjny bez zabezpieczen + dodatkowa kasa 28 Wrzesień 2014
Kredyty konsolidacyjne PKO kredyt hipoteczny konsolidacyjny - jakie są wasze opinie? 5 Marzec 2014

Poleć tę stronę