kredyt od ręki przez internet

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika helena6565, 23 Lipiec 2013.

  1. helena6565

    helena6565 Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    71
    Docenione treści:
    0
    Witam

    chciałabym podjąć
    szybki ale takze sprawdzony kredyt od ręki przez internet
    czy jest to możliwe.
    Jakie warunki muszę spełnić aby go dostać?
     
  2.  
  3. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Kredyt można dostać w firmie Vivus. W zasadzie jednak nie wiem, jak duży kredyt jest potrzebny, a Vivus oczywiście ma pewne ograniczenia. W tej sytuacji jest to najpewniejsza i najszybsza pożyczka na rynku, a zatem najlepsza.
     
  4. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Na pewno nie jest to najtańszy kredyt, ale na pewno jest bardzo szybki. Nie trzeba korzystać z sieci, ale można zadzwonić do Providenta. Gotówka powinna znaleźć się u nas bardzo, ale to bardzo szybko.
     
  5. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie

    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
  6. Seweryn

    Seweryn Member

    Dołączył:
    3 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    OTRZYMASZ do 20,000 zł. limitu kredytowego, ZARAZ po OTWARCIU darmowego konta!
    Weź na początek 5,000 zł. i spłacaj TYLKO 65 zł. miesięcznie -->> TUK.pl
     
  7. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    W Pozyczka - 24 h . pl nie patrza ani na nasza historie kredytowa, ani na sytuacje finansowa. Plus maja niskie raty :)
     
  8. shine

    shine New Member

    Dołączył:
    11 Wrzesień 2014
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Najkorzystniejszą pożyczkę dostaniesz na http://www.pozyczki-bez-bik.pl wystarczy tylko dowód, no i oczywiście rejestracja na tej stronie, która jest naprawdę szybka :)
     
  9. stefanek354

    stefanek354 New Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Pewnie, warto skorzystać z pożyczek przez internet, niestety albo i stety oferta takich pożyczek jest coraz większa. Przez to trudno dokonać wyboru i trudno wybrać taką oferte żebyśmy zapłacili jak najmniej. SPrawdźcie najlepiej na stronie tutaj można znaleźć dość informacji na temat tego jak znaleźć korzystną pożyczkę oraz porównać dostawców pożyczek.
     
Inne zbliżone wątki do: kredyt ręki
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Gdzie zaciągnąć kredyt od ręki ? 13 Sierpień 2013
Szybkie kredyty Poszukuje banku, który udzieli minimum 500 milionów zł kredytu. 6 Lipiec 2018
Szybkie kredyty Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty? 16 Maj 2018
Szybkie kredyty Szybki kredyt w Alior Bank? 3 Marzec 2014
Szybkie kredyty Gdzie najszybciej dostanę kredyt w 2014 ? 28 Luty 2014

Poleć tę stronę