Kredyt oddłużeniowy

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Gazda123, 29 Kwiecień 2013.

  1. Gazda123

    Gazda123 Member

    Dołączył:
    25 Marzec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Gdzie zaciągaliście kredyt oddłuzeniowy. Mam teraz do spłacenia 4kredyty i chcę je jakoś połączyć aby nareszcie się pozbyć. Szukam dobrej metody>> Pozradzicie coś??
     
  2.  
  3. maga123

    maga123 Member

    Dołączył:
    13 Maj 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    Ja takze miałam sporo do spłacenia i zaciągnęłam kredyt oddłużeniowy w banku BPH. Jestem zadowolona z obsługi, odsetek i innych elementów, wszystkim polecam:)
     
  4. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Ja bym spróbował konsolidacji. Oczywiście zarówno konsolidacja jak i kredyt oddłużeniowy mają swoje plusy i minusy i to od twojej indywidualnej sytuacji wiele zależy, która opcja jest lepsza, ale zasadniczo konsolidacja wydaje się być tą korzystniejszą opcją.
     
  5. mikado

    mikado Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    36
    Docenione treści:
    0
    Cztery kredyty połączyć w jeden z jednymi odsetkami, czyli zwykła konsolidacja będzie tu bardzo dobra. Polecałbym w tej kwestii Polbank. Jest to miejsce, gdzie dostać konsolidację nie jest trudno, a warunki są bardzo korzystne.
     
  6. linoretto

    linoretto Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie w tej sytuacji konsolidacji. Praktycznie w każdym banku jest możliwe uzyskanie takiego kredytu, jeśli oczywiście spełniamy standardowe warunki, czyli posiadamy zdolność kredytową.
     
Inne zbliżone wątki do: Kredyt oddłużeniowy
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Kredyt oddłużeniowy, bez BIK, nawet z komornikiem - do 300 000zł 30 Październik 2014
Kredyty dla zadłużonych Gdzie podjać kredyt oddłuzeniowy w 2014 5 Marzec 2014
Kredyty dla zadłużonych Kredyt oddłużeniowy w ING- czy warto go zaciągnąć? 16 Luty 2014
Kredyty dla zadłużonych kredyt 23 Luty 2018
Kredyty dla zadłużonych Kredyt pod zastaw. Proszę o pomoc 22 Luty 2017

Poleć tę stronę