Która firma pozabankowa jest najlepsza?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika milaj, 29 Listopad 2013.

  1. Jaonna11

    Jaonna11 Guest

    Najlepsza to będzie ta która oferuje kredyt z najniższymi kosztami łącznie. Niestety teraz wiele firm przedstawia ten swój RRSO czy inny wskaźnik, który niestety nie odzwierciedla całkowitych kosztów pożyczki. Trzeba szukać takich porównywarek jak które to przedstwiają Efektywną Roczną Stopę Procentową i na jej podstawie układają firmy w swoich zestawieniach.
     
  2. makoma44

    makoma44 New Member

    Dołączył:
    14 Marzec 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja jestem zdania, że pożyczki społecznościowe są lepszym rozwiązaniem niż te, które można dostać w różnych instytucjach finansowych. Ponieważ tutaj zawiera się umowę bez udziału instytucji finansowych, czyli pomiędzy dwiema osobami fizycznymi. Sama brałam taką pożyczkę i jestem z niej naprawdę zadowolona, potrzebny był tylko dowód i nie musiałam chodzić po urzędach za jakimiś doświadczeniami.
     
  3. KasiaJo

    KasiaJo New Member

    Dołączył:
    5 Lipiec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Podsyłam Ci ranking pożyczek.
    Mam nadzieję, że jakoś rozwieje Twoje wątpliwości. Zwróć przede wszystkim uwagę na to czy chwilówki są darmowe i ile jest czasu na spłatę, bo czasami ukrywają te informacje, a później naliczają odsetki. Ważne też jest szybkie logowanie do konta i kwota pierwszej pożyczki, w większości jest tysiąc pięćset złotych, a w innych dobija nawet do trzech tysięcy!
    Mam nadzieję, że jakoś pomogłam, chociaż wiem, ze to nie jest łatwy wybór!
     
  4. Nita56

    Nita56 New Member

    Dołączył:
    9 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Polecam firmę Kredyt Ok !!
    Mają szeroką kredytów gotówkowych. Bardzo miła obsługa, zawsze pomocni !!
     
  5. Elka123

    Elka123 New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Polecam Firmę Kredyt OK !! Uzyskałam u nich kwotę 1000 zł bez żadnych kosztów !! Obsługa fachowa, mili i życzliwi !!
     
  6. minka@8

    minka@8 New Member

    Dołączył:
    10 Październik 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Co człowiek to różne opinii i także wiele ofert, które oferują swoją pomoc. Obecnie na rynku jest w czym wybierać. Firmy prześcigają się ze sobą w coraz nowszych „chwytach”, które mają zachęcić nas do wzięcia chwilówki właśnie u nich. Dlatego najlepiej wcześniej zapoznać się dokładnie z różnymi ofertami. Aby dostosować pożyczkę do siebie warto zerknąć na stronę
     
  7. Gabi

    Gabi Guest

    Według mnie, najważniejsze jest to aby pożyczka była za darmo, bez żadnych kosztów. Ja brałam w VIVUS.pl i byłam zadowolona. Pożyczka za darmo i bez zaświadczeń.
     
  8. bazarkredytowy

    bazarkredytowy New Member

    Dołączył:
    31 Październik 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Sprawdzaj nie tylko fora, ale i kalkulatory kredytów, porównywarki pożyczek i bazy firm oferujących atrakcyjne rozwiązania finansowe. Warto zapuścić się dalej niż na 3 stronę google, pożyczkodawcy często wynajmują zewnętrzne firmy pozycjonujące. No i głowa do góry, da się znaleźć dobry kredyt!
     
  9. Rycho

    Rycho New Member

    Dołączył:
    4 Luty 2014
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Najlepsza ta która, która w danym momencie daje najlepszą ofertę :)
     
Inne zbliżone wątki do: Która firma
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Która z instytucji. 28 Listopad 2013
Szybkie kredyty Jaka firma oprócz Providenta 17 Maj 2013

Poleć tę stronę