1. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.

Najlepsza pozyczka na PIT

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika Renata42, 28 Kwiecień 2013.

1. Renata42

Renata42 New Member

Gdzie wg was jest najlepsza pożyczka PIT-11?

Ja znalazłem ostatnio takie ogłoszenie:

Pożyczka na PIT - Dlaczego Warto?

1 . Nie płacisz żadnych opłat wstępnych.

2 . Szybko otrzymujesz decyzję wstępną

3 . Możesz otrzymać pożyczkę ze spłatą rozłożoną na długi okres

4 . Wysoka maksymalna kwota pożyczki

5 . Możliwość uzyskania pożyczki pozabankowej bez sprawdzania BIKu.

6 . Możesz być zadłużonym.

7 . Pit z dochodem jest ważnym argumentem

8 . Oprocentowanie do 20 % w skali roku

2. maga123

maga123 Member

Wydaje mi się, że ta pożyczka ma 1 znaczny minus:( Jest bardzo wysoko oprocentowana...aż 20% mój chłopak ostatnio brał kredyt w BGŻ i ma 6% jedynie w skali roku....zdzierstwo:(

3. maga123

maga123 Member

Wydaje mi się, że ta pożyczka ma 1 znaczny minus:( Jest bardzo wysoko oprocentowana...aż 20% mój chłopak ostatnio brał kredyt w BGŻ i ma 6% jedynie w skali roku....zdzierstwo:(

4. Renata42

Renata42 New Member

Być może....
    Ale wtety dodatkowo na pewno musial zaplacic tez prowizje od udzielonej kwoty pozyczki.
    Pozdrawiam.

5. Paris

Paris New Member

Każda chwilówka, tyle oprocentowanie mają straszne, więc trzeba się liczyć z późniejszymi kosztami.

6. Renia

Renia New Member

Teraz dużo się oferuje że idzie dostać pożyczkę na PIT ale jakoś nie wierze, że to jest do zrobienia bez żadnych innych formalności.

7. koniuszek

koniuszek Member

Nie zawsze taka pożyczka popłaca. Warto jest zorientować się w ogólnych warunkach, bo czasem lepiej załatwić zaświadczenie o zarobkach i uzyskać pożyczkę na lepszych warunkach. Szczególnie może mieć to miejsce w banku, w którym mamy konto osobiste.

8. Renata42

Renata42 New Member

Pożyczka na PIT.

Tylko dowod i Pit.
    Zapraszamy.

9. Renata42

Renata42 New Member

10. gold lips

gold lips New Member

Jest to pożyczka pozabankowa, a tego rodzaju pożyczki są zasadniczo bardzo drogie. Najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie kredytu w banku, a jeśli nie jest to możliwe, to ewentualnie pożyczka prywatna. Oferty z tak wysokim oprocentowaniem są zasadniczo wyjściem ostatecznym.

Inne zbliżone wątki do: Najlepsza pozyczka
Tytuł Data
Kredyty gotówkowe Najlepsza w 2014 roku pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń o zarobkach 19 Luty 2014
Kredyty gotówkowe Gdzie uczciwa pożyczka pozabankowa? 7 Grudzień 2014
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń - w jakim banku można ją uzyskać? 5 Marzec 2014
Kredyty gotówkowe Pożyczka gotówkowa Carrefour - co o niej myślicie? 27 Luty 2014
Kredyty gotówkowe POżyczka Inteligo na 10 000 zł- wasze opinie 24 Luty 2014