Pierwsza pożyczka DARMOWA

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika szybkataniapozyczka, 25 Lipiec 2014.

  1. szybkataniapozyczka

    szybkataniapozyczka New Member

    Dołączył:
    25 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam wszystkich!

    Jestem agentem firmy pożyczkowej, pomagam innym w otrzymaniu pożyczki.
    Pożyczka jest bardzo atrakcyjna gdyż pierwsza pożyczka na okres 1 miesiąca do 1000zł jest darmowa.

    Oddajesz tyle ile weźmiesz. Żadnych ukrytych kosztów

    Wymagane dokumenty:
    * musisz być osobą na stałe mieszkającą i pracującą w Polsce i mieć od 22 do 65 lat;
    * nie możesz posiadać opóźnień w spłacie pożyczek (obecnych oraz już spłaconych)
    * musisz posiadać konto w banku(najlepiej mieć także dostep do banku przez internet, gdyż przed otrzymaniem pożyczki
    trzeba przelać opłate weryfikacyjna w postaci 1 grosza) oraz aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej

    Kontakt: prywatna wiadomość
    Telefon: 603976057

    Firma pożyczkowa jest bardzo atrakcyjna i bezpieczna. W internecie na forach ma bardzo dużo pozytywnych opinii.

    Pomagam w udzielaniu pożyczek, wszystkie dane i nazwę firmy wysyłam na początku, gdy sie do mnie odezwiesz.

    Na wszelkie pytania odpowiem przez drogę elektroniczną email lub telefon.

    Pozdrawiam
     
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Pierwsza pożyczka
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Smart Pożyczka - pierwsza do 600zł za darmo 9 Lipiec 2014
Pożyczki pozabankowe Filarum - pierwsza pożyczka za darmo 6 Luty 2014
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka do 12 miesięcy do 25 tys, ze złą historią, niską zdolnością 25 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach 18 Grudzień 2017

Poleć tę stronę