jak pomóc mojemu chlopakowi wplatal się w długi

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika Daria, 10 Grudzień 2015.

  1. Daria

    Daria New Member

    Dołączył:
    10 Grudzień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam, nazywam się Daria jestem na wyczerpaniu... nie wiem jak pomóc mojemu chlopakowi wplatal się w długi na 5000zl nie wiem co zrobić nie wiem jak pomóc, płaczę po nocach tylko dlatego żeby go nie zamknęli. Cały czas patrze na pożyczkę na te 5000zl zeby tylko spacac w jednym miejscu, ale bez skutku. Proszę o pomoc naprawdę nie wiem co robić :'(
     
  2.  
  3. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Gdzie jest to zadłużenie? Po pierwsze za 5,000 zł nikogo nie zamkną do więzienia. Spróbujcie razem pomyśleć nad sposobem spłaty. Chodzi o konsolidację 5,000 zł zadłużeń?
     
  4. Daria

    Daria New Member

    Dołączył:
    10 Grudzień 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Kurcze to jest tak że 1000 iles zł laptop telefon avon provident :(. I tak sie nazbieralo :( .
     
  5. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Pożyczka na spłacenie długu to dobre rozwiązanie, wcale dług się nie powiększy...
     
  6. piti11

    piti11 New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Jasne, w ogóle się dług nie powiększy, tylko więcej będzie jeszcze do spłaty. W takiej sytuacji koniecznym będzie zdecydowanie się na skorzystanie z możliwości połączenia wszystkich pożyczek w jedną. Znajomy skorzystał z pomocy i powiedział, iż dzięki spłaceniu wszystkich innych długów, które miał, dziś może korzystać już z możliwości zaciągnięcia jakichkolwiek pożyczek. Można by spróbować.
     
  7. chwilowy

    chwilowy New Member

    Dołączył:
    27 Czerwiec 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Poddać się egzekucji i dogadywać się z firmami windykacyjnymi by zadłużenie nie rosło!
     
Inne zbliżone wątki do: pomóc mojemu
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Wpadłem w niezłe bagno! Mam 20 lat, POMOCY 17 Październik 2018
Kredyty dla zadłużonych Szukam jakiejkolwiek pomocy 8 Listopad 2017
Kredyty dla zadłużonych jestem zadluzony POMOCY 4 Lipiec 2017
Kredyty dla zadłużonych Potrzebuje pomocy przy splacie chwilowek 9 Maj 2017
Kredyty dla zadłużonych Pomocy 19 Kwiecień 2017

Poleć tę stronę