Potrzebuję gotówki bez BIK, aby spłacić zadłużenie

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika Brosty, 24 Marzec 2015.

  1. Brosty

    Brosty New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Witam serdecznie, powiem tak, w banku przy moich zarobkach powiedzieli, że bez problemu dostał bym 80 000zł, ale niestety jestem w BIK,
    mam trudną sytuację finansową, bo mam do spłaty 90 000zł (chyba że bank anuluje jakieś odsetki to mniej)
    potrzebuję gotówki, aby spłacić to zadłużenie, jestem wypłacalną osobą, komornika nie mam, jestem tylko w bik'u
    jeśli jest możliwość pożyczki to proszę o kontakt telefoniczny P.Mariusz.

    Ps. w długi popadłem tylko dla tego że kredyt został podpisany przeze mnie, pieniążki pożyczyłem osobie trzeciej, po bardzo długim czasie dowiedziałem się że jest ten kredyt nie spłacany w ogóle.
     
  2.  
  3. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    Czy masz swój raport BIK?
     
  4. Brosty

    Brosty New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    nie niestety nie mam, proszę o kontakt telefoniczny to wszystko9 wyjaśnię w jakiej sytuacji jestem , najlepiej do południa ponieważ pracuję od 14
     
  5. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    hmm tylko ja nie widzę telefonu:)
     
  6. Brosty

    Brosty New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    oj przepraszam , moje niedopatrzenie i skleroza ;P
     
  7. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    niestety dziś już nie widziałem w odpowiednim momencie, więc skontaktuję się jutro lub po świętach, ewentualnie to mój mail kontakt @ artursarnecki. eu
     
  8. Brosty

    Brosty New Member

    Dołączył:
    24 Marzec 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    do mnie można dzwonić kiedy Panu pasuje nawet w święta.
     
  9. Der

    Der New Member

    Dołączył:
    22 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Firmy typu http://www.kredyty-konsolidacyjne.info pożyczają nawet z negatywnym bik, więc skoro mówisz, że jesteś wypłacalny, nie powinno być najmniejszego problemu z uzyskaniem kredytu na dobrych warunkach.
     
  10. Mag83

    Mag83 New Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    witam potrzebuje pomocy posiadam razem z mężem kredyty i chciała bym prosić o pomoc w konsolidacji
     
  11. kakajka

    kakajka New Member

    Dołączył:
    6 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam szukam kredytu dla przedsiębiorstwa (małego) obecnie Zus zajął mi konto na kwotę 17 tysięcy i poszukuję kredytu mam jeszcze kredyt w Mbanku regularnie spłacany laptopa którego spłaciłam wcześniej interesowała by mnie kwota 35 tyś zł (by spłacić Zus oraz kredyt w Mbanku) oraz aby wyjść na prosta. Czy wg mam jakieś szanse na otrzymanie takiej kwoty? Ze względu na zajęcie przez Zus nie mam co liczyć na bank, Proszę o pomoc
     
  12. adam987

    adam987 New Member

    Dołączył:
    28 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Z pożyczkami trzeba uważać, bo wybór jest duży a nie wszystko złoto co się świeci. Ciężko jest samemu zdiagnozować czy dana oferta jest okej, czy to podpucha, dlatego ja się niedawno zdałem na pośrednika żeby mi przeanalizował rynek i dopasował pieniądze. Jest dobre biuro na Stawki (tutaj jest ich opis: n-abcapital.pl). Pozytywnie mnie zaskoczyli szybkim podejściem i taką naprawdę porządną analizą rynku, nie opierali się na ofertach dwóch pożyczkodawców na krzyż..
     
  13. GabiDebt

    GabiDebt New Member

    Dołączył:
    17 Grudzień 2018
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Poprawiona ustawa dot. upadłości konsumenckiej na początku 2019 r.
    Procedura ogłaszania upadłości nie jest w pełni klarowna, a wiele osób nie może zrestrukturyzować długu
    Wiceminister sprawiedliwości został zapytany czy przepisy o upadłości konsumenckiej się sprawdzają?
    Odp.

    "Na pewno od 2018 r. są lepsze niżeli były do 2018 r. włącznie. Dziś mamy ponad 5 tys. nowych upadłości konsumenckich rocznie. Wcześniej było po kilkanaście - co oczywiście świadczyło nie o dobrobycie, lecz o tym, że wymogi stawiane konsumentom, którzy poszukiwali możliwości oddłużenia, były wręcz nie do spełnienia"

    Zapytany, dlaczego chce znowelizować ustawę, skoro "jest lepiej" odparł, "żeby było jeszcze lepiej!".
    Procedura ogłaszania upadłości dotychczas - nie jest w pełni klarowna, a wiele osób nie może zrestrukturyzować długu.
    Stąd pomysł nowelizacji.
    Projekt był już konsultowany i opiniowany, niebawem powinien trafić na posiedzenie rządu do akceptacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na początku 2019 r. wejdzie nowa ustawa w życie
     
  14. GabiDebt

    GabiDebt New Member

    Dołączył:
    17 Grudzień 2018
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    Pilne: W 2019 r. komornicy będą działać inaczej...
    wpłata przez dłużnika zaległego świadczenia pieniężnego w ciągu miesiąca od doręczenia zawiadomienia o wszczęciu egzekucji, będzie skutkowała obniżeniem stawki opłaty komorniczej do zaledwie 3%. Można przypuszczać, że wiele osób posiadających mniejsze długi, chętnie skorzysta z takiego ustawowego „rabatu”.
    Warto zwrócić uwagę, że nowe zasady odnośnie kosztów komorniczych mają obowiązywać jedynie w przypadku postępowań rozpoczętych od 1 stycznia 2019 r

    .Jeśli zarabiasz najniższą krajową (1634 zł), komornik nie zabierze Ci ani złotówki.

    W 2019 roku kwota wolna od zajęcia na rachunku bankowym to 1687,50 zł. Wszystko, co znajdzie się powyżej tej kwoty, jest przez bank oddawane komornikowi. Oczywiscie przepisy te dotyczą zajęć komorniczych innych niż alimentacyjne, świadczeń, zasiłkow

    Jeśli natomiast zarabiasz powyżej 3268 zł zajęcie komornicze obejmie 50% Twojego wynagrodzenia netto.
     
Inne zbliżone wątki do: Potrzebuję gotówki
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne potrzebuję konsolidacji na firmę.. 4 Maj 2013

Poleć tę stronę