Pożyczka prywatna - pilna potrzeba

Dyskusja w 'Kredyty dla zadłużonych' rozpoczęta przez użytkownika magda_w, 24 Listopad 2016.

  1. magda_w

    magda_w New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    1
    Witam.
    Potrzebuje prywatnej pożyczki w kwocie 17 000 złotych. Wpadłam w spirale długów z własnej głupoty i próbuje z tego wyjść, stanąć w końcu na nogi ale potrzebuje pomocy... Niestety, w banku nie mogę liczyć na kredyt ze względu na wpis w BIKu (opóźnienie w spłacie karty kredytowej, która od trzech miesięcy regularnie uzupełniam kwotą około 150 złotych) a bardzo chciałabym spłacić to wszystko za jednym razem i rozłożyć to na miesięczna ratę w realnej dla mnie wysokości.
    Mam stałe dochody w kwocie około 1900 złotych netto + miesięcznie nieudokumentowanych około 700 złotych (drugi etat "na czarno", wyplata do ręki), jestem w stanie spłacać miesięcznie 800 złotych. Nie posiadam niestety nieruchomości ani samochodu pod zastaw.
    Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc bądź podpowiedzi co mogę zrobić bądź gdzie mogę uzyskać taką pożyczkę.
     
    alenxanderwalker lubi to.
  2.  
Inne zbliżone wątki do: Pożyczka prywatna
Forum Tytuł Data
Kredyty dla zadłużonych Prywatna pożyczka. 4 Sierpień 2015
Kredyty dla zadłużonych Szybka pożyczka gdzie dostanę ?! 4 Czerwiec 2018
Kredyty dla zadłużonych Potrzeba pilna pożyczka 11 Kwiecień 2018
Kredyty dla zadłużonych Pożyczka do 25 tys, bez baz bik, z niską zdolnością, na dowód do 12 miesięcy 25 Styczeń 2018
Kredyty dla zadłużonych Pilnie potrzebna pożyczka na spłatę zobowiązań 7 Maj 2017

Poleć tę stronę