Pożyczka ratalna

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Lusia_62, 19 Czerwiec 2015.

  1. Lusia_62

    Lusia_62 New Member

    Dołączył:
    19 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Witam. Mam 20 lat i od 10 marca prowadzę własną działalność gospodarczą, próbowałam wziąć na raty laptopa i z dwóch banków które udzielają rat dostałam odmowe, mimo przedstawienia ewidencji przychodów. Nie rozumiem dlaczego, bo przychody są wysokie. Czy mam jakąś szanse wzięcia czegoś na raty na siebie? Bo mam już dosyć proszenia rodziny, która i tak niechętnie pomaga. Czytam w internecie i może dostałam odmowę dlatego, że mam zadłużenia na 50 zł za prowadzenie konta? Czy jak to spłace i zamkne konto to decyzja o kredycie może być pozytywna?
     
  2.  
  3. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Za krótko prowadzisz działalność aby dostać kredyt.
     
  4. Lusia_62

    Lusia_62 New Member

    Dołączył:
    19 Czerwiec 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Nie prawda, mój brat też ma swoją działalność i po trzech miesiącach dostał sprzęt na raty i tak jak ja wcześniej nie miał żadnych rat na siebie. W sklepie przedstawia się ewidencje przychodów z 3 ostatnich miesięcy... Prędzej uwierzę, że to przez te niecałe 50 zł długu za prowadzenie konta firmowego...
     
  5. chwilówka

    chwilówka New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    To zależy, jeżeli interesuje Cię pożyczka ratalna to spróbuj w pluskasie, mają w ofercie ratalne
     
  6. prawnik28

    prawnik28 New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Spróbuj sprawdzić na stronie creditfield , mają tam kilka takich ofert które mogą ci pasować.
     
Inne zbliżone wątki do: Pożyczka ratalna
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczka kredyt bez zaświadczenia o dochodach 30 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka do 12 miesięcy do 25 tys, ze złą historią, niską zdolnością 25 Styczeń 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczka bez zaświadczenia o dochodach 18 Grudzień 2017
Pożyczki pozabankowe Najlepsza pożyczka pozabankowa? 24 Marzec 2017
Pożyczki pozabankowe Szybka pożyczka przez internet 19 Luty 2017

Poleć tę stronę