Ranking chwilówek tzw. szybkich pożyczek

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika Admin, 2 Styczeń 2019.

  1. Admin

    Admin Administrator Staff Member

    Dołączył:
    8 Luty 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    Poniżej prezentujemy nasz ranking szybkich pożyczek chwilówek, w rankingu tym najistotniejsze są koszty, tak więc czołowe miejsca zajmują firmy, których pierwsze pożyczki chwilówki są oferowane klientom za darmo (np. Vivus, Netcredit, Filarum).


    Gdy brakuje nam pewnej kwoty pieniędzy, a jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że jej uzyskanie w banku może okazać się karkołomnym przedsięwzięciem, coraz chętniej i bardziej otwarcie zwracamy się ku pozabankowym instytucjom finansowym. Podmioty tego typu charakteryzuje większy liberalizm (nie podlegają prawu bankowemu), choć jednocześnie korzystanie z ich usług wymaga większej ostrożności, może się bowiem okazać, że mówimy o współpracy, która wcale nie bazuje na tak czytelnych zasadach, jak początkowo się to nam wydawało.

    Teoretycznie, najlepszym rozwiązaniem jest w takim przypadku zestawienie ze sobą najbardziej popularnych chwilówek i dokonanie ich analizy pod kątem atrakcyjności. Pamiętajmy jednak, że po pożyczki pozabankowe sięgamy przede wszystkim wówczas, gdy na pieniądzach zależy nam jak najszybciej, może się więc okazać, że samo tworzenie zestawienia ograniczy czas, jakim dysponujemy. Do pewnego momentu wydawało się, że jedynym alternatywnym rozwiązaniem jest zgoda na poniesienie określonego ryzyka i wybór pożyczkodawcy, który w danym momencie najbardziej intensywnie się reklamuje. Również współcześnie nie brakuje osób decydujących się na taki krok, rośnie jednak również liczba potencjalnych pożyczkobiorców, którzy zdecydowanie większym zaufaniem darzą ranking pożyczek chwilówek.


    Wspomniany ranking szybkich pożyczek jest zestawieniem, które powstaje już od pewnego czasu, jego znakiem rozpoznawczym jest zaś bardzo wysoki poziom merytoryczny. To właśnie na jego podstawie można określić, które chwilówki są warte zainteresowania, a których zdecydowanie lepiej jest unikać, z rankingu można przy tym wyczytać, jakie czynniki powinni mieć dla nas kluczowe znaczenie wówczas, gdy chcemy wzbogacić nasz budżet o dodatkowe środki. Wielu z nas wydaje się, że największe znaczenie ma w tym kontekście renoma pożyczkobiorcy, tymczasem okazuje się, że wcale nie mniejsza jest rola szybkości uzyskania wsparcia, jego kosztów, sposobów wnioskowania o pożyczkę i spłacania jej rad oraz czytelności umów zawieranych z pozabankową instytucja finansową. Nie wszystkie firmy są w stanie sprostać oczekiwaniom twórców rankingu, przynajmniej cztery już od dłuższego czasu zasługują jednak na uwagę. W tym kontekście wypada wspomnieć przede wszystkim o firmach Vivus, Filarum, czy NetCredit z którymi warto współpracować już choćby dlatego, ze pierwsza pożyczka chwilówka nie jest obłożona dodatkowymi kosztami, ciekawym podmiotem jest jednak również firma Incredit charakteryzująca się atrakcyjnymi ratami w czasie spłacania kolejnych pożyczek.

    Interesująca oferta to przede wszystkim domena firmy Vivus będącej niekwestionowanym liderem rankingu szybkich pożyczek chwilówek. Plusy firmy to nie tylko czytelne zasady uzyskania wsparcia, ale również możliwość uzyskania pożyczki nawet w 15 minut i szansa na złożenie wniosku za pośrednictwem Internetu dokładnie wtedy, gdy jest on najbardziej potrzebny. O solidności można mówić również w odniesieniu do Incredit, firma ta nie tylko nie narzuca bowiem wysokiego oprocentowania rat, ale również umożliwia swoim klientom samodzielny wybór ich wysokości.
     
  2.  
  3. aski99

    aski99 New Member

    Dołączył:
    27 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    W temacie chwilówek nie wiem zbyt dużo, a stanęłam przed koniecznością jej zaciągnięcia i znajomi mi polecili stronę zestawienie-pozyczek, gdzie mogłam się trochę oswoić i zapoznać z tym tematem. Artykuły, porównywarki, lista firma i wiele innych.
     
  4. SowaFinansowa

    SowaFinansowa New Member

    Dołączył:
    2 Luty 2015
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Rzetelny i intuicyjny ranking pożyczkodawców z kosztami, okresami spłaty i innymi informacjami takimi jak koszty nieterminowości czy wydłużenie spłaty znajdziecie również na forum pożyczkowym w dziale chwilówki:
    http://www.monetto.pl/forum/pozyczki-chwilowki.14/
     
  5. katamon

    katamon New Member

    Dołączył:
    4 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Chyba żaden ranking nie uwzględnia wszystkich ofert, bo np w banku Raiffeisen jest pożyczka na dowód do tego nieoprocentowana i rozłożona na 24 raty. Nie jest to chwilówka ale wszystko można załatwić w czasie jednej wizyty w banku.
     
  6. Martynaa

    Martynaa New Member

    Dołączył:
    5 Listopad 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    A co z wonga ? Myślę, że też powinna znaleźć się w rankingu. Sama korzystałam z ich usług i sądzę, że warto korzystać. Ale to oczywiście moja opinia :)
     
  7. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
  8. MarkFocus

    MarkFocus New Member

    Dołączył:
    10 Marzec 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja poleciał bym ten ranking dla osób które chcą coś więcej wiedzieć o firmie z której biorą pożyczkę.
    Dla mnie na przykład jest ważne czy firma jest POLSKA czy też nie.
     
  9. mirrek11

    mirrek11 New Member

    Dołączył:
    7 Marzec 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ja ostatnio jak potrzebowałem pieniędzy na ślub syna to dostałem bez problemu kredyt w AASA. Musiałem się ratować kredytem bo niestety nie mam dużo pieniędzy, a te chwilówki przez internet bez BIKU w Aasa są o tyle dobre, że nie ma żadnych ukrytych kosztów, a do tego można bez problemowo odroczyć spłatę raty nawet o 5 tyg!
     
  10. Admin

    Admin Administrator Staff Member

    Dołączył:
    8 Luty 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    1
    W szczególności warto zainteresować się firmami, które oferują pierwszą pożyczkę chwilówkę dla nowych klientów za darmo, tj. zwraca się tyle ile pożycza. Najwększe kwoty aktualnie oferują
    1. NetCredit: Pierwsza pożyczka: do 2000 zł na 1 - 30 dni wiek: 20 - 65 lat koszt:0%
    2. InCredit: Pierwsza pożyczka: do 2000 zł na 30 dni wiek: 18 - 75 lat koszt:0%
    3. VIVUS: Pierwsza pożyczka: do 1600 zł na 1 - 30 dni wiek: 20 - 75 lat koszt: 0%
    4. Ferratum: Pierwsza pożyczka: do 2000 zł na 15, 30, 60 dni wiek: 18 - 75 lat koszt: 0%
    5. SohoCredit: Pierwsza pożyczka: do 1000 zł na 7 - 30 dni wiek: 21 - 70 lat koszt: 0%
    6. Filarum: Pierwsza pożyczka: do 1000 zł na 1 - 30 dni wiek: 21 - 70 lat koszt: 0%
     
  11. zielonaa9

    zielonaa9 Guest

    Branie jakichkolwiek kredytów może okazać się niebezpieczne. Wiele osób za szybko podjęło decyzję o wzięciu chociażby chwilówki, później następnych i następnych a w rezultacie okazało się, że nie mają z czego ich spłacać. Łatwo się bierze, dlatego warto się zastanowić dwa razy i np skorzystać z porównywarek.
     
  12. Sikorka56

    Sikorka56 New Member

    Dołączył:
    8 Grudzień 2017
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Ja mogę polecić Wam jeszcze ranking chwilówek 2018, bo każdy oczekuje od chwilówki czegoś innego i nie ma czegoś takiego jak najlepsza chwilówka. Jeden potrzebuje bardzo dużej kwoty, drugi opóźnionej spłaty, a jeszcze jeden chwilówki bez BIK. Moim zdaniem lepiej się rozejrzeć w rankingu i wybrać chwilówkę, która będzie najbardziej odpowiednia dla Ciebie z wygodną spłatą.
     
  13. aragz

    aragz New Member

    Dołączył:
    22 Listopad 2016
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Dzisiaj praktycznie większość chwilówek jest dostępnych za 0 zł, wystarczy zajrzeć choćby tutaj: http://www.forum-kredytowe.pl/f150/najlepsze-chwilowki-z-oprocentowaniem-0-pierwszej-pozyczki-68671.html Jeżeli więc pożyczyliśmy chwilówkę na promocyjnych warunkach w jednej firmie, to nic nie stoi na przeszkodzie by pożyczyć ją w drugiej, która ma podobną promocję. Trzeba jednak pamiętać by tego rodzaju pożyczki spłacać w ustalonym terminie, ponieważ w przeciwnym wypadku narazimy się na nie przyjemności i dodatkowe koszta.
     
  14. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Filarum.pl oferuje obecnie także drugą pożyczkę do 1000zł za darmo, pożyczasz 1000zł na 30 dni oddajesz 1000zł.
     
    Last edited by a moderator: 19 Sierpień 2014
  15. Fundusz Korona

    Fundusz Korona Member

    Dołączył:
    1 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    32
    Docenione treści:
    0
    każda chwilówka jest za darmo jeśli odstąpi się od niej w ciągu 14 dni od otrzymania + 30 dni na zwrot. Ja polecam
     
  16. oewonga

    oewonga New Member

    Dołączył:
    14 Maj 2015
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Witam! Jedną z najlepszych ofert pożyczki obecnie jest pożyczka w wonga Koszt pierwszej pożyczki to jedynie 10zł (całkowity koszt bez żadnych dodatkowych kosztów). Pożyczyć można kwotę do 750zł na okres 60dni. Dodam, że firma wonga.com jako odpowiedzialny pożyczkodawca sprawdza potencjalnego klienta w rejestrze BIK.
     
  17. walerian

    walerian New Member

    Dołączył:
    27 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    chyba vivus tutaj wygrwa, ma największe widełki jeśli chodzi o pierwszą pożyczkę, która nie będzie oprocentowana
    Ogólnie nie przepadam za tego typu pożyczkami, ale wiem ze czasem ludzie nie mają wyjścia
     
  18. Aleksandra 84

    Aleksandra 84 New Member

    Dołączył:
    18 Maj 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Ja korzystałam bo mi znajomy polecił taką stronę: To jest niezależny ranking i dodatkowo z tej strony mamy możność złożenia wniosku:) wszystkie pożyczki i kredyty na jednej stronie..Ale mi to czasu zaoszczędziło mówie Wam!


    aha i przy tej stronie mamy bezpłatne porady jeszcze :)
     
  19. bolek1120

    bolek1120 New Member

    Dołączył:
    6 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Jak wiele firm tak wile osób, które z nich korzysta. Ostanio mój kuzyn korzystała z Najlepiej przypadł mu do gustu Vivus. Ale miał wybór i to było ważne bo z bankami jest różnie.
     
  20. Artus

    Artus New Member

    Dołączył:
    20 Maj 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Korzystałem ostatnio z http://www.pozyczki-bez-bik.pl/ranking.php i wszystko poszło dość sprawnie, a kwota jaką brałem to 10000zł, które pozwoliły mi w końcu skończyć remont wymarzonego, acz nieco ciasnego mieszkanka, całość załatwiona w miarę sprawnie (w miarę, bo w trakcie załatwiania zepsuł mi się telefon, przez co sprawa nieco się przedłużyła, ale to z mojej winy), ogólnie bardzo polecam, dobry i szybki kontakt i przede wszystkim jasne zasady (bo na innych stronkach strasznie zagmatwane te regulaminy i sporo kruczków).
     
  21. pozyczkamaxx

    pozyczkamaxx Member

    Dołączył:
    28 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    65
    Docenione treści:
    0
    Vivus nie wygrywa w kategorii "maksymalna wysokość pierwszej pożyczki na 0%" i to już od dość dawna. Chociażby NetCredit mają wyższe kwoty pierwszej pożyczki.
     

Poleć tę stronę