szybka pożyczka

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika nowikkkk, 16 Grudzień 2014.

  1. MarkFocus

    MarkFocus New Member

    Dołączył:
    10 Marzec 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Warto też moim zdaniem wiedzieć co to za firmy.
    Jestem Inwestorem na giełdzie i wiem że ważnym aspektem jest wiedzieć co nie co na temat firmy którą się rozpatruje.
     
  2. prawnik28

    prawnik28 New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Ostatnio przeglądałem oferty i całkiem niezłą oferte mieli na monetto , do tego maja porównywarke wiec odrazu mozna przejżeć wszytskie oferty.
     
  3. Tyriada

    Tyriada New Member

    Dołączył:
    2 Marzec 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Ja ostatnio przeglądałam to http://www.pozyczkaprywatna.pl/pod-weksel.html. Sama nie potrzebuję, ale od czasu do czasu sobie przeglądam takie stronki. Myślę, że jeśli wyskoczy jakaś nagła sprawa to lepiej się orientować, bo bank się z terminami nie wyrobi.
     
  4. Karol88

    Karol88 New Member

    Dołączył:
    6 Wrzesień 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    z tymi szybkimi pożyczkami to trzeba uważać - chwila nie uwagi i może pojawić się problem. sam co prawda biorę pożyczki w Lendon i jest ok, pilnuję terminów itp ale z kolei mój znajomy nie miaał z czego oddać i uwierzcie, popadł w niemałe długi z których teraz ciężko mu wyjsć
     
  5. Tyriada

    Tyriada New Member

    Dołączył:
    2 Marzec 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Jeśli się nie pilnuje terminów i nie spłaca rat, to i w banku nie jest bezpiecznie.
     
  6. Ania890

    Ania890 New Member

    Dołączył:
    13 Marzec 2016
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    1
    Dla mnie oferta Profi Credit jest w porządku i zamierzam od nich wziąć już trzeci raz pożyczkę. Firma uczciwa i profesjonalna. Zawsze wszystko spłacam na czas i nie mam problemów. To jest bardzo ważne.
     
  7. pw1991

    pw1991 New Member

    Dołączył:
    23 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Osobiście regularnie korzystam z pożyczek krótkoterminowych i uważam,
    że jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku nagłych wydatków. Spłacić oczywiście trzeba,
    ale największym plusem jest to, że pieniądze są nawet w niecałą godzinę na koncie
     
  8. maciej_09

    maciej_09 New Member

    Dołączył:
    26 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Jeśli chcecie skorzystać z krotkoterminowych pożyczek to moge polecić, pożyczałem tam 800 zł oddałem 1052 zł na 61 dni. wszystko na telefon i maila, wiec mysle ze moze wam sie przydać.
     
  9. konraddd

    konraddd New Member

    Dołączył:
    28 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Ja wziałem pożyczkę w FM, funduszu mikro, miałem właśnie problem z konsolidacją wszystkich zobowiązań, bo trochę się tego uzbierało w sumie, i większość banków (w tym moja kochana IDEA) solidarnie odmawiały mi pożyczki.
    Znajomy polecił, zadzwoniłem, umówiłem się. Nie wiem czy mają najatrakcyjniejszą oferte na rynku, ale pomogli mi kiedy potrzebowałem a nikt inny nie chciał.
     
  10. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    Brałam w Profi Credit pożyczkę, kwota 8 tys zł. Już spłacona. Brałam jakieś 3 lata temu, w tym roku uporałam się z ratami, nie było tak źle jak sie spodziewałam, dobry %
     
  11. Tomasss

    Tomasss New Member

    Dołączył:
    25 Listopad 2016
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    A gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat?
     
  12. mania warszawa

    mania warszawa New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    17
    Docenione treści:
    0
    najlepiej Ci chyba po protu powiedzą ludzie ktorzy brali w takich bankach pozyczki bo z takich opinii to raczej duzo nie wywnioskujesz, ja brałam 8 tys zl tak jak pisałam i Profi okazało się uczciwe, wiec to masz juz sprawdzone, z innymi firmami jest różnie, trzeba czytać umowe
     
  13. joutek

    joutek New Member

    Dołączył:
    5 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    W http://kredyt-lider.pl/ są najlepsze pożyczki. Bez BIK i ZUS, nawet zaświadczeń od pracodawcy nei trzeba.
     
  14. mieczysław

    mieczysław New Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Profi Credit tez masz na dowód wiec nie musisz nosic ze soba tych wszystich papierów i zaswiadczeń, próbowałem wziac w banku normalnie pozyczke i mnie skutecznie zniechęcili, profi credit jest ok
     
  15. Mandragora39

    Mandragora39 New Member

    Dołączył:
    21 Wrzesień 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Zgadzam się z przedmówcą. Można wyszukać wiele pożyczek pozabankowych które będą opłacalne bardziej niż te bankowe. Warto decydować się na firmy wpisane do Rejestru Firm Pożyczkowych bo są one kontrolowane i nie mogą wykorzystywać naiwności klientów. Zdarzyło mi się korzystać z usług firmy Eden Finance oferującej i innych miastach. Nie była to chwilówka ale pożyczka rozłożona na raty dzięki czemu bez problemu udało się ją spłacić. Najbardziej ryzykowne są pożyczki krótkoterminowe bo bardzo łatwo przeszacować swoje możliwości finansowe :(
     
  16. Blazej_Rad

    Blazej_Rad New Member

    Dołączył:
    11 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    0
    Ja właśnie finalizuję pożyczkę w kredytach chwilówkach, wniosek złożyłem przez internet, bo nie miałem czasu na latanie z papierami, poszedłem tam już po zaakceptowaniu wniosku i teraz czekam na pieniądze. Szybko i prosto, jasne daty spłaty, myślę, że to jedna z lepszych ofert takich pożyczek na rynku.
     
  17. Miranda88

    Miranda88 New Member

    Dołączył:
    13 Luty 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Również korzystałam z pożyczki online , a konkretniej z Lendona . pierwsza pozyczka jest udzielana do 2000 zł na okres 30 dni bez odsetek. ja akurat otrzymałam 1000 zł .
     
  18. Malina22

    Malina22 New Member

    Dołączył:
    14 Luty 2017
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Ja zwykle korzystam z oferty Kasomatu. To moja kolejna pożyczka u nich, dlatego mogłam się starać o 3000zł na 6 miesięcy. Ale pamiętam, że jako nowy klient mogłam pożyczać mniej - teraz jest do 1000zł na 30 dni.
     
  19. MichalMaciej

    MichalMaciej New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Ja polecam pożyczkę bez bik dla firm, miałam kłopoty finansowe jednak wszystko udało się po mojej myśli i wkrótce spłacę bezproblemowo ;)
     
  20. Olusia23

    Olusia23 New Member

    Dołączył:
    22 Luty 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam.mam długi w chwilowkach ok 5 tys dlugu jesten w biku nie.chca mi.udzielic kredytu.potrzebuje splacic jak.najszybciej jaka firma udzieli.mi pożyczki.na.codzień pracuje na umowe o.prace.
    Zarobki.do 1500zl na.reke prosze o propozycje na aleksandra430@onet.pl
     
Inne zbliżone wątki do: szybka pożyczka
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Szybka pożyczka przez internet 19 Luty 2017
Pożyczki pozabankowe szybka pożyczka 25 Styczeń 2017
Pożyczki pozabankowe Szybka pożyczka nawet z komornikiem 20 Marzec 2015
Pożyczki pozabankowe Pożyczka dla zadłużonych od 25.000-szybka decyzja 13 Marzec 2015
Pożyczki pozabankowe Szybka pożyczka dla osób z komornikiem 13 Marzec 2015

Poleć tę stronę