Szybki kredyt bez dużych kosztów?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika seniorita22, 27 Grudzień 2013.

  1. seniorita22

    seniorita22 Member

    Dołączył:
    15 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Wiadomo, że często szybki kredyt oznacza większe koszty, ale czy ktoś spotkał się z taką ofertą, aby taki szybki kredyt nie pociągał za sobą dużych kosztów, a jeśli tak, to gdzie można go dostać?
     
  2.  
  3. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    W banku na dowód oprocentowanie plus opłaty w skali 0d 20% do 25% A w prababkach?? może ewentualnie asa kredyt oprocentowanie 9% ale dodatkowo opłaty to się ogólnie robi dorsze zależy jeszcze o jakiej kwocie rozmawiamy i o czasie spłaty.
    Ewentualnie jeżeli nisze kwoty polecam pożyczki społecznościowe typu kokos tam po prostu sami określamy na jaki procent chcemy pozyczyc i na jaki czas tak pożyczka w kwocie 2 tys na powiedzmy 17% powinna się udać w1- 3 dni ( zależy czy znajda się w tym czasie inwestorzy)
    wszystko zależy od sytuacji jeżeli chcemy pozyczyc nap 500Zł na miesiąc to polecam ofertę 1 chwilówki za darmo pożyczamy nap 500zł i oddajemy 500zł po 30 dniach bez żadnych kosztów ale jest to chwilówka i skierowana do nowych klientów i tu nie możemy mówić o ratach można zerknąć na kredyt.tnb.pl
    ale mówię wszystko zależy od kwoty i na jaki okres
     
  4. p.k

    p.k New Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    0
    Masz zupełną rację. W banku co prawda trudniej o kredyt, jednakże jeśli pod uwagę weźmiemy wysokość odsetek, to jednak parabanki i ich oferty wychodzą o wiele gorzej.
     
  5. bartosz-rompala

    bartosz-rompala New Member

    Dołączył:
    20 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    ale czasami można skorzystać z ofert parabanków w szczególności jeżeli oferty promocyjne mają tzw 0 kosztów :)
     
  6. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    Problem zaczyna się kiedy w bankach nie mamy możliwości uzyskania kredytu i niestety nie zawsze chodzi tu o bik a często nawet o rodzaj umowy i czas na który jesteśmy zatrudnieni ale wtedy możemy ewentualnie jeżeli chodzi o małe kwoty skorzystać nap z darmowych 1 chwilówek lu z karty kredytowej ale korzystając z niej na zasadzie spłaty bezgotówkowej.Jednak niestety jak nie posiadamy możliwości w banku a potrzebujemy wyższej pożyczki skazani jesteśmy na wyższe koszty
     
  7. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie.
    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona. Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajn iejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona. Wypełnij wniosek napewno oddzwonia
    eweline1989.produktyfinansowe.pl/e/lead/857/
     
  8. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    Niskie raty pozbawione ukrytych kosztow oferuje np. Pozyczka - 24h. pl
     
  9. Ameli

    Ameli Guest

    Sporo jest teraz stron z kredytami. Wystarczy trochę poszukać. Głównie należy zwracać uwagę na RRSO i okres na jaki bierzemy pożyczkę. Nie radzę brać jakichś chwilówek bo zazwyczaj bierze się je i trzeba szybko spłacić.
     
  10. Ameli

    Ameli New Member

    Dołączył:
    10 Listopad 2017
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Sporo jest teraz stron z kredytami. Wystarczy trochę poszukać. Głównie należy zwracać uwagę na RRSO i okres na jaki bierzemy pożyczkę. Nie radzę brać jakichś chwilówek bo zazwyczaj bierze się je i trzeba szybko spłacić.
     
  11. Kiks

    Kiks New Member

    Dołączył:
    23 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Takich kredytów można znaleźć wiele w internecie, wystarczy poszukać. Chociażby na stronie
    znajdziesz wiele ofert zebranych w jednym miejscu. To znacznie usprawni porównanie i sprawdzenie, która będzie najbardziej korzystna. Z tego co mi wiadomo, o takie pożyczki mogą starać się osoby, które mają zajęcie komornicze. Jak widać dla niektórych to jedyna forma zdobycia pieniędzy.
     
  12. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Poluj na pierwsze darmowe pożyczki - dużo parabanków i firm pożyczkowych ma takie oferty, żeby przyciągnąć nowych klinetów
     
Inne zbliżone wątki do: Szybki kredyt
Forum Tytuł Data
Szybkie kredyty Gdzię dostanę szybki kredyt na dowód osobisty? 16 Maj 2018
Szybkie kredyty Szybki kredyt w Alior Bank? 3 Marzec 2014
Szybkie kredyty Szybki kredyt w Geting Banku? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty Najlepszy szybki kredyt w 2014 ? Gdzie warto zaciągnąć? 28 Luty 2014
Szybkie kredyty Najtańszy szybki kredyt 22 Styczeń 2014

Poleć tę stronę