Upomnienia od windykacji

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika wiki55, 23 Styczeń 2014.

  1. wiki55

    wiki55 Member

    Dołączył:
    20 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    44
    Docenione treści:
    0
    Witam

    Mam mały dług finansowy i już od pół roku przychodzą upomnienia z windykacji. Jednakże nic więcej się nie dzieje. Wciąż pisze na upomnieniach " wezwanie przedsądowe" ale jakoś to sądowe nigdy nie dociera...czy to tylko straszenie przez windykację??
     
  2.  
  3. p.k

    p.k New Member

    Dołączył:
    23 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    25
    Docenione treści:
    0
    Myślę, że na upomnieniach może się skończyć, zależy to od wielkości długu, jaki masz.
     
  4. ddrabek90

    ddrabek90 New Member

    Dołączył:
    17 Luty 2014
    Wiadomości:
    12
    Docenione treści:
    0
    spróbuj w Proxima mi pomogli z chwilówkami miałem tego syfu 6 sztuk. Telefony się urywały a windykatorzy mnie wprost napastowali. Jak chcesz tel. do nich to napisz na maila
     
  5. PavelJab

    PavelJab New Member

    Dołączył:
    19 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Niech każdy, którego ściga firma windykacyjna lub lichwiarska firma pożyczkowa, wyśle anonimowo do tej instytucji list zwykły, a w nim swoje obesrane i zaszczane gacie oraz pismo o następujacej treści:
    “Szanowna firmo widykacyjna (firmo pożyczkowa), dziękuje Ci za bardzo skuteczną windykację mojego długu, tak skuteczną, że nie zostały mi nawet skarpetki, zostałem w samych gaciach, ale nawet te gacie przesyłam na poczet spłaty długu, przepraszam, że nie wyprane, ale obecnie nie stać mnie na wodę i mydło, gdyż jestem bezdomny.” chodzi o to, żeby wszyscy masowo zaczęli wysyłać takie listy do tych firm, żeby musiały zająć się utylizacją odpadów, a nie windykacją.
     
  6. FundacjaMiB

    FundacjaMiB New Member

    Dołączył:
    23 Sierpień 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Wszystko zależy od rodzaju długu, podstawy jego powstania i zasadności roszczenia. Jest wiele możliwości - bez szczegółów można tylko strzelać w ciemno a to nie ma sensu.

    Najlepiej skontaktować się z tą firmą i zapytać wprost o co im chodzi. Najlepszy jest kontakt z wierzycielami. Po otrzymanej informacji można udać się do prawnika i przygotować odpowiednią odpowiedź na piśmie.
     
  7. Fluksi

    Fluksi New Member

    Dołączył:
    30 Lipiec 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Niestety tak jest, że długi trzeba spłacać. Sam współpracuję z firmą windykacyjną Cash Help i ściągam należności od moich klientów.
     
  8. maria59

    maria59 New Member

    Dołączył:
    2 Listopad 2016
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Czasami firmy windykacyjne działają bezprawnie, także ja najpierw zorientowałabym się, czy firma w ogóle ma podstawy, żeby żądać spłaty zadłużenia.
     
  9. Maria51

    Maria51 New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
     
  10. Maria51

    Maria51 New Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2016
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Czy moge też dostać telefon bo jestem w podobnej sytuacji i już nie mam sił dalej tego ciągnąć. .Coraz częściej myślę o próbie samobójczej.
     

Poleć tę stronę