Zaczynam wpadać w spiralę zadłużenia-prośba o pomoc

Dyskusja w 'Kredyty konsolidacyjne' rozpoczęta przez użytkownika neo.lodz, 6 Luty 2014.

  1. neo.lodz

    neo.lodz New Member

    Dołączył:
    6 Luty 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam..czy jest tu ktoś trzeźwo myślący i w miarę orientujący się w temacie kredytu kosolidacyjnego?Nie radzę sobie powoli ze spłatą rat..chciałbym zamienić kilka rat na jedna mniejsza.Jeśli ktoś byłby skłonny mi pomóc to odpowiem na wszystkie pytania.Pozdrawiam.
     
  2.  
  3. Ekspert_finansowy

    Ekspert_finansowy New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2014
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Witam! chętnie pomogę :)
    Jaka jest kwota Pańskich rat, jaka jest łączna kwota kredytów? Z jakiego tytułu wykazuje Pan dochód i na jakim poziomie? I co najważniejsze, czy raty są spłacane w terminie, ponieważ jeśli są na nich opóźnienia powyżej 30 dni może być problem :)
     
  4. Jan Jarosz

    Jan Jarosz New Member

    Dołączył:
    4 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    1
    Najwazniejsza jest calkowita kwota zadłużenia jak również przeterminowania. Jezeli takowych nie ma, śmiało można ubiegać sie o kredyt w banku (co jest najbezpieczniejszym rozwiazaniem). Wiele banków ma w tej chwili korzystniejsze kredyty konsolidacyjne niz pozyczki ktore pan brał. W dodatku: jezeli te zadłużenia są zaciągane w parabanka badz od prywatnych firm to problem może sie zazębić. Nie które banki patrzą krzywo na Vivusy, Providenty i inne tego typu.
    Polecam usiąśc z kartką papieru. Na chłodno przeanalizować. Nie wstydzić sie i nie bać sie ile masz długu. Zsumować to do kupy. Ułożyć które mają przeterminowania a które nie. Te z przeterminowaniami polecami spłacić z pomocą rodziny. Tak samo te które są w biku. Przed jakim kolwiek krokiem radze skompletować umowy kredytowe. Musi być na nich jasno widoczne: kto splaca, ile, do kiedy, jaki jest procent. Potem poprosic w banku o oferte konsolidacji.
    Deutche Bank w tej chwili ofertuje kredyty na poziomie: 7,99 i 5% prowizji jednak mozna też znaleść taniej. Wszystko kwestia TWOJEGO trzeźwego myślenia. Jezeli chcesz to moge Ci również policzyć jak wyglądała by konsolidacja wtwoim wypadku. Take it easy and stay cool :)
     
    Prime1 lubi to.
  5. Anna82

    Anna82 New Member

    Dołączył:
    7 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam. Chętnie pomogę. Pozdrawiam
     
  6. DPCapital

    DPCapital New Member

    Dołączył:
    18 Grudzień 2014
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    Jeśli aktualne to również pomogę, Bezpłatnie ;))
     
  7. Kubahugo

    Kubahugo New Member

    Dołączył:
    10 Luty 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
  8. Sebek

    Sebek New Member

    Dołączył:
    18 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    Zobacz co ci zaproponuje Alior.
     
  9. Artur Kredyty

    Artur Kredyty Member

    Dołączył:
    22 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    70
    Docenione treści:
    0
    Jakie masz dochody, zobowiązania. Czy są opóźnienia?
     
  10. zero-procent

    zero-procent New Member

    Dołączył:
    8 Marzec 2015
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    byleś nie wpadł z deszczu pod rynnę, dobrą konsolidację można uzyskać głównie pod nieruchomość, inne to głownie wydłużenie czasu spłaty, a RRSO kredytów refinansowych potrafi być wyższe niż tych pierwszych.
     
  11. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Kredyt konsolidacyjny jest pewnym sposobem ratunku w takiej sytuacji ale defakto zapłacisz jeszcze więcej. Skorzystaj z porównywarki finansowej i wybierz najlepszą ofertę która będzie pasować do twojej sytuacji. Jednak najlepszym rozwiązaniem było by poszukanie dodatkowych zarobków i skończenie z pożyczaniem pieniędzy.
     
  12. Money-Partners

    Money-Partners New Member

    Dołączył:
    21 Luty 2016
    Wiadomości:
    22
    Docenione treści:
    20
    Mamy nadzieję że udało się w odpowiednim czasie sobie poradzić! Na przyszłość dobrze by było aby ludzie myśleli znacznie wcześniej o rozwiązaniu problemu który się pojawia, aniżeli przy 3 miesiącu niespłacania rat :(
     
    Sbkrogatek lubi to.
  13. osciara

    osciara New Member

    Dołączył:
    15 Marzec 2016
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam,strasznie ciężko pozbyć sie dlugow,sama o tym wiem,Borykam sie z tym juz kilka lat,potrzebuje 20tys zl,moje dochody 2500netto.Banki nie chca dac mi kredytu gdyz mam komornika na pensjii wiec na kwitku mam 1400,ale gdybym dostala kredyt na splate komornika i reszty zobowiazań,bo przy dochodach 2500 stac by mnie bylo placica rate 700 czy 800
     
Inne zbliżone wątki do: Zaczynam wpadać
Forum Tytuł Data
Kredyty konsolidacyjne Powoli zaczynam wpadac w spirale zadluzenia 9 Kwiecień 2015

Poleć tę stronę