8 chwilówek - jak sobie z tym poradzic?

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika Loled, 26 Październik 2017.

  1. Loled

    Loled New Member

    Dołączył:
    26 Październik 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Witam
    Z własnej głupoty wpadłem w tarapaty. Posiadam aktualnie 8 chwilówek. 6 ratalnych - łaczna rata jakies 1800zl/msc oraz dwie zwykle, łacznie na 7 tysiecy złotych. Posiadam własna dzialalnosc gospodarcza, lecz niestety dopiero od 4 miesiecy. Moje zarobki to okolo 5000PLN/msc na ręke - przelewy na konto. Posiadam prawie 500 punktow w BIK-u i nigdy nie miałem spoznienia w spłacie. Potrzebujeod 15000 do 40000 PLN kredytu rozłozonego na raty i nigdzie nie moge go uzyskac. Czy ktos z was ma jakies pomysły?
     
  2.  
  3. Ofelia91

    Ofelia91 New Member

    Dołączył:
    2 Listopad 2017
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Weź mniejszy kredyt rozłożony na raty, zapłać najpierw te "zwykłe", przy takich zarobkach z ratalnymi sobie poradzisz.
     
  4. Kamil_Kondel

    Kamil_Kondel New Member

    Dołączył:
    27 Listopad 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Nikt mu nie da kredytu przy 8 chwilówkach.
     
Inne zbliżone wątki do: chwilówek sobie
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Pomoc w splacie chwilowek 18 Marzec 2017
Forum dłużników Jak wyplątać się z chwilówek? 11 Listopad 2015
Forum dłużników Nie mam na spłatę i przdłużenie chwilówek? Pomocy co robić? 16 Kwiecień 2015
Forum dłużników Proszę o pomoc. Pożyczka na spłatę chwilówek. 4k/rok 10 Kwiecień 2014
Forum dłużników Spróbuj zadzwonić do ludzi z beznakazu, mnie bezpłatnie poradzili jak poradzić sobie z długami 19 Styczeń 2017

Poleć tę stronę