900 tys. na zakup nieruchomości

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Julcia10, 7 Luty 2015.

  1. Julcia10

    Julcia10 New Member

    Dołączył:
    7 Luty 2015
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Witam. Jestem zatrudniona na umowę o pracę i prowadzę własną działalność gastronomiczną. Potrzebuję 900 tys. zł na zakup nieruchomości - lokalu. Szukam uczciwego inwestora.
     
  2.  
  3. szymek

    szymek New Member

    Dołączył:
    13 Styczeń 2015
    Wiadomości:
    23
    Docenione treści:
    0
    jeśli szukasz osoby prywatnej to wejdz na stronę starfinance tam możesz znaleźć inwestora
     
  4. pyl66

    pyl66 New Member

    Dołączył:
    21 Maj 2015
    Wiadomości:
    6
    Docenione treści:
    0
    Witam, Jestem doradcą finansowym, myślę, że powinnaś poszukać wśród firm pożyczkowych (najlepiej jeżeli ich kapitał wynosi więcej niż 5 tys. - to mało poważnie wygląda). Zaufaną firmą, którą polecam jest Aspekt Group - aspektgroup.pl
    albo otrzymasz od niech dobre warunki, albo powiedzą, że nie mogą Ci nic zaproponować.
    Powodzenia
     
  5. ProRank

    ProRank New Member

    Dołączył:
    14 Lipiec 2015
    Wiadomości:
    11
    Docenione treści:
    1
    jaka firma pożyczkowa udzieli taką kwotę? znalazłaś coś jakąś pożyczkę?
     
  6. ulicafinansowa_pl

    ulicafinansowa_pl Member

    Dołączył:
    20 Luty 2015
    Wiadomości:
    98
    Docenione treści:
    3
    Jeżeli twoja działalność przynosi dobre wyniki masz szanse na taki kredyt, w sprawie takich kwot najlepiej udać się do doradcy.
     
Inne zbliżone wątki do: zakup nieruchomości
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Pożyczki dla firm od 200.000zł pod zabezpieczenie na nieruchomości 21 Sierpień 2018
Pożyczki pozabankowe Pożyczki pod zastaw nieruchomości BEZ BIK I ZDOLNOŚCI 3 Maj 2014
Pożyczki pozabankowe Bezpośrednio udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości od 250.000 31 Marzec 2014
Pożyczki pozabankowe Bezpośrednio udzielamy pożyczek pod zastaw nieruchomości, bez BIK,BIG,KRD od 250.000 cała Polska 27 Marzec 2014
Pożyczki pozabankowe POZYCZKI POZABANKOWE POD ZASTAW NIERUCHOMOSCI 27 Październik 2013

Poleć tę stronę