Bank dla dłużników

Dyskusja w 'Forum dłużników' rozpoczęta przez użytkownika boczek, 13 Sierpień 2013.

  1. boczek

    boczek Member

    Dołączył:
    13 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    55
    Docenione treści:
    1
    mam spore zobowiązania. Muszę podjąć kredyt aby spłacić je w pierwszej kolejności.
    \Jaki bank jest przyjazny dłużnikom??
     
    Awi lubi to.
  2.  
  3. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Nie ma czegoś takiego...
     
  4. linoretto

    linoretto Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Nie ma banku przyjaznego dłużnikom. Tak w zasadzie jeśli chcemy podjąć kredyt, to najlepszym rozwiązaniem będzie pójście do instytucji pozabankowej lub też do osoby prywatnej. Bank nie udzieli w takiej sytuacji kredytu.

    Ewentualnie można skorzystać z pomocy na forum zadłużonych .
     
  5. omlet66

    omlet66 New Member

    Dołączył:
    8 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    28
    Docenione treści:
    0
    Jeśli ktoś jest umieszczony w jakimkolwiek rejestrze, to na pewno nie może liczyć na jakikolwiek bank i w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest pożyczka prywatna. Jeśli jednak mówimy o zadłużeniu bez wpisu do rejestru to na pewno można coś skonsolidować.
     
  6. mariannna

    mariannna New Member

    Dołączył:
    28 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    nie ma czegoś takiego jak "bank przyjazny dłużnikom" :). Jeśli nie możesz spłacić zobowiązania to pożyczka prywatna wydaje sie dobrym wyjściem by je jakkolwiek spłacić i działać dalej
     
  7. rubyroose1

    rubyroose1 Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0

    Niestyty potwierdzam tą smutną opcję, nie ma czegoś takiego. Jeśli nie spłacisz kredytu bank doliczy takie odsetki, że trudno się pozbierać:(
     
  8. milaj

    milaj Member

    Dołączył:
    21 Listopad 2013
    Wiadomości:
    35
    Docenione treści:
    0
    Nie istnieje bank przyjazny dłużnikom. Jeśli nie jesteś w BIK, to najlepszym wyjściem jest konsolidacja zadłużenia, ale jeśli już wisisz w BIK, to instytucja pozabankowa.
     
  9. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Witam Serdecznie

    Ja proponuje karte kredytowa sama sprawdziłam i faktycznie nie potrzeba zadnych dokumentów potwierdzajacych dochody .
    Proponuje ludziom w potrzebie oferte banku Link pod spodem .. karta kredytowa z limitem min 1100 zł bez zaswiadczen o dochodach . Ja pracowałam na umowie zlecenie a w dodatku juz byłam zadłuzona.
    Wiadomo ze nie dostałabym w innym banku karty kredytowej na umowie zlecenie a w tym dostałam bez problemu i nie trzebababyło udokumentowac swoich wynagrodzen w dodatku mozna połaczyc dochody z chłopakiem lub mezem czy zona wtedy dostaje sie wiekszy limit . A najfajniejsze jest to ze jak kurier wróci do banku z podpisana umowa to kwote jaka ci zaproponowali moga przelac ci na konto zanim przyjdzie karta z pinem ty juz posiadasz potrzebne ci pieniadze.
    Przez link wypełnią Państwo wniosek , nastepnie dzwonia aby upewnic sie ze jestesmy zainteresowani oraz pytaja o zarobki itp... w rozmowie telefonicznej odrazu mówia czy dostaniemy limit kredytowy i na jaka kwote a nastepnie wysyłaja kuriera z umowa . Po podpisaniu umowy i daniu ksero dowodu osobistego czekamy tylko na karte kredytowa. W razie braku pracy mozna na rok zamrozic spłate karty całkowicie za darmo bez dodatkowych odsetek. Naprawde polecam ja równiez posiadam karte i jestem zadowolona.

    Zobacz też tutaj:
    http://www.forum-zadluzonych.pl
     
    Last edited by a moderator: 23 Lipiec 2014
  10. xyz

    xyz New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0

    chciałam złożyć wniosek o tę kartę, ale nie jestem pewna - czy oni sprawdzają rejestry? Bo jeśli tak, to nie ma sensu w tym temacie umieszczania takiej informacji.
     
  11. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Ja miałam zadłózenie i komornika na karku ,jednak dostałam karte z limitem 1500 zł do tej pory już limit mam 6 tys zł
     
  12. xyz

    xyz New Member

    Dołączył:
    26 Luty 2014
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    a sprawdzają bazy?
     
  13. kolna

    kolna New Member

    Dołączył:
    25 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    A jeśli sprawdzają to czy nas informują czy mają to do własnej wiadomości?
     
  14. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Chyba nie sprawdzają , bo ja dostałam normalnie..warto spróbować.
     
  15. eweline1989

    eweline1989 Member

    Dołączył:
    23 Luty 2014
    Wiadomości:
    29
    Docenione treści:
    0
    Chyba nie sprawdzają , bo ja dostałam normalnie..warto spróbować.
     
  16. sylwester71

    sylwester71 New Member

    Dołączył:
    19 Czerwiec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    Niedługo w przyszłości powstanie właśnie dla osób zadłużonych.
     
  17. stopdlug

    stopdlug New Member

    Dołączył:
    8 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    2
    Jestem osobą która może Ci pomóc w Twojej trudnej sytuacji. Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę pod zastaw nieruchomości - NIE RÓB TEGO !!. Nie udzielam pożyczek, które pogrążą Cię jeszcze bardziej.
    Pomagam ludziom, którzy chcą naprawdę wyjść z długów.
     
    Last edited by a moderator: 23 Lipiec 2014
  18. sylwester71

    sylwester71 New Member

    Dołączył:
    19 Czerwiec 2014
    Wiadomości:
    2
    Docenione treści:
    0
    To ciekawe ? stopdlug?. Jakoś wyżej napisane nie pasuje do wniosku tego na waszej stronie internetowej. Coś mi się zdaję, że ta pomoc to fikcja.
    A w jaki sposób pomagasz wyjść z długów? Strona raczej nie informuje o tym jak, tylko podany formularz.
     
  19. stopdlug

    stopdlug New Member

    Dołączył:
    8 Lipiec 2014
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    2
    Niestety nie jest to fikcja wypełnij formularz prześlij go do nas a sam się przekonasz. Pozdrawiam
     
  20. AlexEfe

    AlexEfe New Member

    Dołączył:
    5 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    19
    Docenione treści:
    0
    Jeżeli ktoś już ma długi to chyba jedna z najgorszych opcji pakować się w kolejne chwilówki i pozyczki prywatne. Należy jak najszybciej zgłosić się do dobrego doradcy i tam zaczerpnąć rady
     
  21. adam27

    adam27 New Member

    Dołączył:
    26 Październik 2014
    Wiadomości:
    15
    Docenione treści:
    0
    witam jaki jest ten link bo nie moge go znalezc
     
Inne zbliżone wątki do: Bank dłużników
Forum Tytuł Data
Forum dłużników Długi, otwieranie konta bankowego i przelewy na nie. 5 Sierpień 2018
Forum dłużników Czy bank może wziąć inne nieruchomości, które nie zostały dane pod zastaw? 24 Październik 2016
Forum dłużników Szukam banku na pożyczkę, czy to możliwe? 10 Maj 2016
Forum dłużników Jaki bank udziela kredytu na okres dluzszy niz aktualna umowa w pracy 8 Maj 2013
Forum dłużników Walka z bankami 21 Luty 2013

Poleć tę stronę