Bank Pocztowy kredyt gotowkowy - opinie

Dyskusja w 'Kredyty gotówkowe' rozpoczęta przez użytkownika toni, 13 Maj 2013.

  1. toni

    toni Guest

    Ten kredyt -Raz-Dwa w pocztowym jest już nieaktualny a właściwie jego nazwa i wymogi aby go uzyskac. Teraz nawet do 5000tys. trzeba przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach. Wcześniej go brałem bez ,tylko na dowód ,spłaciłem wszystko nawet przed czasem i teraz przed Świętami chciałem wziąść a tu zonk !!!! nie ma dla nich żadnego znaczenia ,że byłem już ich klientem i terminowo spłaciłem poprzedni kredyt. Tak więc pozostaje im tylko zmienic reklamę bo to mylące ,że daja bez zaświadczeń.
     
  2.  
  3. maniek

    maniek Guest

    No coz... Poczta Polska i... wszystko jasne.
     
  4. ciukoretka

    ciukoretka New Member

    Dołączył:
    29 Maj 2013
    Wiadomości:
    16
    Docenione treści:
    0
    No to faktycznie, nawet jeśli się im reklama zmieniła, to zawsze najbardziej się liczyło to, że ktoś już brał i terminowo spłacił.
     
  5. kabanos11

    kabanos11 Member

    Dołączył:
    14 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Wydaje mi się że to konto dla tradycjonalistów. Tutaj już od wielu lat są identyczne warunki...Nic się nie zmienia...Zero inwencji..
     
  6. bartosz-rompala

    bartosz-rompala New Member

    Dołączył:
    20 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    18
    Docenione treści:
    0
    Niezła ściema, ale to poczta polska to czego oczekiwać :) Szczególnie to dziwi jeśli już wcześniej u nich brałeś i spłaciłeś kredyt.
     
Inne zbliżone wątki do: Bank Pocztowy
Forum Tytuł Data
Kredyty gotówkowe pożyczki w banku pocztowym 21 Sierpień 2013
Kredyty gotówkowe Bank Pocztowy tabela opłat 31 Lipiec 2013
Kredyty gotówkowe Kredyt gotówkowy w banku pocztowym -opinie 30 Lipiec 2013
Kredyty gotówkowe Kredyt w Banku Pocztowym 20 Marzec 2013
Kredyty gotówkowe Kredyt bankowy bez BR , KRD , BIG , ERiF / sprawdzany TYLKO BIK 17 Styczeń 2019

Poleć tę stronę