Bardzo trudny kredyt

Dyskusja w 'Kredyty hipoteczne' rozpoczęta przez użytkownika bekcham, 23 Kwiecień 2013.

  1. bekcham

    bekcham Member

    Dołączył:
    23 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    43
    Docenione treści:
    1
    Chciałem w styczniu wziąć kredyt ale okazało się, że nie mogę bowiem jestem na wpisie w br. co więcej wszystko już mam spłacone dlatego napisałem szybko wniosek o raport do zbp. Czekam na odpowiedz i pewnie nie śpieszyłbym się gdyby nie to że trafiła mi się działka "okazyjna". Ona bardzo szybko zostanie sprzedana a ja nadal czekam na odpowiedz na mój wniosek.
    Dlatego nie wiem, czy czekać na odpowiedz, czy też wziąć kredyt na kogoś innego np na żonę??
     
  2.  
  3. aneta1983

    aneta1983 Member

    Dołączył:
    13 Kwiecień 2013
    Wiadomości:
    30
    Docenione treści:
    0
    Ja w tym przypadku w pierwszej kolejności wyjaśniła sprawę. Skoro zobowiązania są spłacone to nie powinien istnieć ten plik. Jednakże jeśli faktycznie działka moze zostać szybko sprzedane proponuję wziąć na żonę kredyt a następnie zajać się wyjaśnieniem wpisu.
     
  4. Lisek

    Lisek New Member

    Dołączył:
    28 Maj 2013
    Wiadomości:
    24
    Docenione treści:
    0
    No dokładnie to chyba nie problem wziąć kredyt na żonę, jeśli macie dobre stosunki:)
     
  5. pawik

    pawik Member

    Dołączył:
    8 Czerwiec 2013
    Wiadomości:
    40
    Docenione treści:
    0
    Oczywiście wziąłbym kredyt na żonę lub kogoś innego gdyż banki i inne instytucje mają swój określony czas na załatwienie pewnych kwestii i nie jest możliwe jakiekolwiek przyspieszenie tych spraw "urzędowych". W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem na wzięcie kredytu jest skorzystanie z pomocy kogoś bliskiego.
     
  6. matti

    matti Member

    Dołączył:
    17 Lipiec 2013
    Wiadomości:
    39
    Docenione treści:
    0
    Jak jest okazja to na pewno nie ma na co czekać. Poszukać należy w jakim banku jest najtańszy kredyt i wziąć go na kogoś innego. Czekanie na usunięcie wpisów w rejestrze nie ma sensu, gdyż to może potrwać trochę czasu.
     

Poleć tę stronę