BezBanQ.pl nowość ?

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika Nikodem, 12 Wrzesień 2013.

  1. Nikodem

    Nikodem New Member

    Dołączył:
    12 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Hejka! Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o tej pożyczce. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą? Oferta wygląda na bliźniacza incredit czy innych pokrewnych.
     
  2.  
  3. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Firma nie ma nic wspólnego z inCredit, tylko chyba to, że jest dość drogą pożyczką pozabankową.
     
  4. Nikodem

    Nikodem New Member

    Dołączył:
    12 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Pozabankowe tanie to co polecasz?
    Cwaniactwo firmy na "p" mnie przeraża a interesują mnie spłaty raczej w ratach niż w 30 dni. Ofert pożyczek pozabankowych online brakuje, same vivusy, wongi i inne.... z opcją przedłużania a tutaj w bezbanq.pl jest opcja ratalna. W incredit nie dostałem pożyczki 1000 zł przy dochodach 1400zł/miesiąc. To ile trzeba zarabiać aby dostać pożyczkę online w firmach pozabankowych?
     
  5. Marcinos

    Marcinos New Member

    Dołączył:
    5 Grudzień 2013
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Z tego co widać to sprawdzają bik, big, krd
     
  6. Rafał873

    Rafał873 Member

    Dołączył:
    24 Listopad 2013
    Wiadomości:
    49
    Docenione treści:
    0
    Tak w gwoli ścisłości: KRD to BIG. Tego typu bazy dzielą się na:
    1) BIK - Biuro Informacji Kredytowej
    2) BIG - Biuro Informacji Gospodarczej, czyli BIG KRD, BIG Infomonitor, BIG ERIF

    Odnośnie BezBanQ - obecnie na rynku działa wiele instytucji pozabankowych udzielających pożyczek. Większość z nich to lokalne "Janeczki", których usług bym nie polecał (bardzo drogo oraz wątpliwa jakość obsługi). Jeśli chcesz pożyczyć w sposób bezpieczny, to warto korzystać ze sprawdzonych międzynarodowych podmiotów, np: vivus, netcredit, via sms.
     
    Last edited by a moderator: 9 Grudzień 2013
  7. Nikodem

    Nikodem New Member

    Dołączył:
    12 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    Skorzystałem z pożyczki BezBanQ.pl
    Było szybko i sprawnie. W porównaniu z vivus czy netcredit to kosztowo jest to samo - porównywalnie z vivusem w którym przedłużenie pożyczki jest droższe niż pożyczka na 30 dni.
     
  8. Mirek kus

    Mirek kus New Member

    Dołączył:
    10 Kwiecień 2014
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Na financeinvest nie sprawdzają - tam sobie sprawdźcie
     
  9. Nikodem

    Nikodem New Member

    Dołączył:
    12 Wrzesień 2013
    Wiadomości:
    9
    Docenione treści:
    0
    BezBanQ nie srawdza bik i krd bo nie mają do niego dostępu. Jestem wpisany do Infomonitora za telefon, ale u nich dostałem, także nie wiem na czym polega to sprawdzanie w bazach.
     
  10. Joanna41

    Joanna41 Member

    Dołączył:
    29 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    101
    Docenione treści:
    0
    O tej firmie akurat nie slyszalam, ale ostatnio mialam przyjemnosc korzystac z uslug http://pozyczka24.info.pl. Maja bardzo fachowa obsluge i niskie raty.
     
Inne zbliżone wątki do: BezBanQpl nowość
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Nowość - pożyczki dla każdego - wysoka przyznawalność 1 Kwiecień 2014
Pożyczki pozabankowe Zaimo.pl - szybka pożyczka do 6000zł bez BIK (raty, online) [nowość] 20 Marzec 2014

Poleć tę stronę