Bodzio raty 0% na meble - wasze opinie?

Dyskusja w 'Szybkie kredyty' rozpoczęta przez użytkownika macias, 10 Październik 2013.

  1. macias

    macias New Member

    Dołączył:
    7 Marzec 2013
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Cą sądzicie o ofercie rat 0% w sklepach Bodzio? Naprawdę te raty są darmowe i nie ma żadnych ukrytych kosztów? Oto ich oferta?
    Niby nie ma żadnych kosztów, niby oprocentowane w RRSO% Ale czy rzeczywiście tak jest? Jeśli tak to na czym zarabia Bodzio czy banki? Gdzie tu jest haczyk ? Prośzę oświećcie mnie
     
  2.  
  3. Finane

    Finane Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2013
    Wiadomości:
    130
    Docenione treści:
    0
    Raty nigdy nie są darmowe. Bank to nie instytucja finansowa. Bank zawsze zarabia (czy to np. gdy swoją prowizję ma w kwocie produktu, która nam się wydaje że jest to promocyjna cena czy to za ubezpieczenie).
     
  4. macias

    macias New Member

    Dołączył:
    7 Marzec 2013
    Wiadomości:
    8
    Docenione treści:
    0
    Raty 0% w sklepach Bodzio są darmowe wiem to na 100%.

    Za 2000 zl kupujesz i 2000 spłacasz.

    Prawdpodobnie sama firma Bodzio je sponsoruje bo innego chyba wytłumaczenia nie ma.
     
  5. kosma67

    kosma67 Member

    Dołączył:
    10 Październik 2013
    Wiadomości:
    31
    Docenione treści:
    0
    Niektóre sklepy tak mają, że czasem faktycznie są to raty 0% i nie ma żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście warto jest zagłębić się w ofertę i najlepszym sposobem jest zapytać się o szczegóły tej oferty.
     
  6. etyl77

    etyl77 Guest

    Raty są faktycznie 0%, ile wziąłem tyle musze oddać. Gdzie jest haczyk? Musisz terminowo spłacać, inaczej bank może naliczyć odsetki (14% rocznie) lub wgl wypowiedzieć umowę.
     

Poleć tę stronę