Chwilowki problem

Dyskusja w 'Pożyczki pozabankowe' rozpoczęta przez użytkownika xxxQLIMAXxxx, 9 Lipiec 2017.

  1. xxxQLIMAXxxx

    xxxQLIMAXxxx New Member

    Dołączył:
    18 Marzec 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Mam chwilowek na 35000 raty na 2500 plus vivus od razu alfa kredyt i jeszcze dwie bo nawet nie pamietam ktorych nie splacam bo nie mam z czego wpadlem w spirale chwilowkiwa i do tego dwa skoki na 45000 rata 600 zl no i alior na 65000 rata 780zl i co mam zrobic upadlosci pewnie nie da sie oglosic bo te chwilowki poprostu rozjebalem na zycie zaklady bukmacherskie i pytanie jest moje takie czy mnie wsadza za to do wiezienia czy poprostu bede miał komornika a np jak to sa chwilowki w innych parabankach czy bedzie jeden komornik czy tyle ile jest pozyczek z gory dziekuje za odpowiedz
     
  2.  
  3. autor12

    autor12 Member

    Dołączył:
    8 Styczeń 2014
    Wiadomości:
    57
    Docenione treści:
    0
    eeee chcesz mi powiedzieć ze masz do spłaty 35 000zł?? 35 tys zł za chwilówki to ile tego nabrałeś?? Nie wspomne o innych zobowiązaniach.
    Jeżeli chodzi o komornika niestety masz duze szanse na taka egzekucje po drugie za kazdy dług możesz mieć innego komornika a na pewno każda niespłacona chwilówka = jednej sprawie egzekucyjnej u komornika jedyny ratunek to kontakt z wierzycielami i próba spłat w niskich ratach chociaż na takie kwoty to trudno ci w jakikolwiek sposób to wszystko połaczyc i skonsolidowac nikt ci nie da takiej pozyczki konsolidacycjnej tym bardziej biorąc pod uwage juz nie spłacone zobowiązania . Wszystko jest do zrobienia a wiec głowa do góry i walcz ciązka droga przed toba ale nie marzeczy nie do zrobienia
     
  4. Kamil_Kondel

    Kamil_Kondel New Member

    Dołączył:
    27 Listopad 2017
    Wiadomości:
    14
    Docenione treści:
    0
    Jedyne co można zrobić to oszczędzać. Odejść od hazardu - po prostu zejść o kilka poziomów z oczekiwaniem co do życia.
     
  5. jumper

    jumper New Member

    Dołączył:
    7 Maj 2015
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Najlepiej poszukać czegoś na spokojnie, polecam zajrzeć tutaj: sprintcash.pl. Szukacie czegoś dla siebie i nie musicie podejmować pochopnych decyzji, wszystko z umiarem i głową przede wszystkim! Na sprintcash możecie znaleźć wiele ofert firm, które nie kuszą, a od razu jak na tacy pokazują co mogą zaoferować i jaki Ty powinieneś spełniać profil kandydata do pożyczki. Korzystam często, spłacam w terminie, jeszcze nie zdarzyło mi się nie być zadowolonym
     
  6. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    O konsekwencjach braku spłaty chwilówek możesz sobie poczytać w tym miejscu , więzienie Ci nie grozi, ale komornik i inne nieprzyjemności oczywiście
     
Inne zbliżone wątki do: Chwilowki problem
Forum Tytuł Data
Pożyczki pozabankowe Chwilówki i brak umowy o pracę 20 Kwiecień 2017
Pożyczki pozabankowe POŻYCZKI I CHWILÓWKI - OFERTA 1 Marzec 2017
Pożyczki pozabankowe Chwilówki a zajęcie komornicze 1 Czerwiec 2015
Pożyczki pozabankowe Pożyczki Chwilówki dla Każdego 13 Kwiecień 2014
Pożyczki pozabankowe Chwilówki w jednym miejscu 14 Sierpień 2013

Poleć tę stronę