Co myślicie o zaciąganiu kredytów?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika marcin55, 5 Marzec 2014.

 1. marcin55

  marcin55 Member

  Dołączył:
  20 Luty 2014
  Wiadomości:
  56
  Docenione treści:
  0
  witam wszystkich użytkowników forum:)
  Kredyty są obecnie bardzo częstym tematem. Każdy się zastanawia czy podjąć kredyt i jaki to ma być kredyt. Jednak mnie nie o to chodzi. chcę się dowiedzieć co ogólnie myślicie o zaciaganiu kredytów? Czy uwazacie że życie z kredytem jest ok? Czy zaciagacie kredyty tylko wtedy gdy musicie, czy też również kiedy macie inne wybory i po prostu chcecie coś sobie kupić?
   
 2.  
 3. partytu

  partytu Member

  Dołączył:
  20 Marzec 2014
  Wiadomości:
  54
  Docenione treści:
  0
  kredyty to dziś chyba jeden z najpopularniejszych tematów. Ja zaciagałem w życiu kilka kredytów, ale na ogół na niskie kwoty, dlatego myślę że nie lubię wysokich kwot, albowiem trudno i długo się je spłaca, ale kredyty są potrzebne,..nikt temu nie zaprzeczy.
   
 4. Katerinka

  Katerinka New Member

  Dołączył:
  14 Sierpień 2014
  Wiadomości:
  22
  Docenione treści:
  0
  Ja niedługo będę zaciągała kredyt na mieszkanie. Moim zdaniem kredyty są jak najbardziej potrzebne, kto w dzisiejszych czasach dysponuje takimi dużymi kwotami? Klienci zyskują bo mają pieniądze na wyznaczony cel, banki zarabiają, napędza się cała machina, w której żyjemy..
   
 5. Jatsik

  Jatsik New Member

  Dołączył:
  22 Luty 2014
  Wiadomości:
  7
  Docenione treści:
  0
  Tak długo jak jest to pożyczanie przemyślane i odpowiedzialne, nie ma problemu. Grunt to nie pożyczać, gdy ma się poczucie, że prawdopodobnie nie będzie się w stanie spłacić. Wymagając uczciwości od innych trzeba być uczciwym samemu.
   
 6. piotr81

  piotr81 New Member

  Dołączył:
  19 Styczeń 2017
  Wiadomości:
  10
  Docenione treści:
  0
  Brałem Pożyczkę na pozyczkolandi.pl
   
 7. zadluzony

  zadluzony New Member

  Dołączył:
  26 Sierpień 2017
  Wiadomości:
  5
  Docenione treści:
  0
  Według mnie branie pożyczek to taka przypadłość naszych czasów. Kiedyś częściej chyba się dostawało "ojcowiznę" w spadku, inaczej też budowało się domy, w sensie rodzina i znajomi budowali za jajka i mleko, a teraz materiały budowlane, projekty, pozwolenia... potrzeba bardzo dużo pieniędzy na budowę domu, czy nawet na kupno mieszkania, w większych miastach szczególnie. Także myślę, że nikt nie lubi mieć zobowiązania, ale czasem trzeba, inaczej nigdy nie będzie się na "swoim". Co do mniejszych kwot, myślę, że poza sytuacjami losowymi, to jeśli się nie żyje ponad stan, można uniknąć pożyczek.
   
 8. kameleon

  kameleon New Member

  Dołączył:
  9 Lipiec 2018
  Wiadomości:
  12
  Docenione treści:
  0
  Jak ktoś potrzebuje, to czemu nie? Ważne, żeby potem te pożyczki spłacać.
   

Poleć tę stronę