Co myślicie o zaciąganiu kredytów?

Dyskusja w 'Forum kredytowe' rozpoczęta przez użytkownika marcin55, 5 Marzec 2014.

  1. marcin55

    marcin55 Member

    Dołączył:
    20 Luty 2014
    Wiadomości:
    56
    Docenione treści:
    0
    witam wszystkich użytkowników forum:)
    Kredyty są obecnie bardzo częstym tematem. Każdy się zastanawia czy podjąć kredyt i jaki to ma być kredyt. Jednak mnie nie o to chodzi. chcę się dowiedzieć co ogólnie myślicie o zaciaganiu kredytów? Czy uwazacie że życie z kredytem jest ok? Czy zaciagacie kredyty tylko wtedy gdy musicie, czy też również kiedy macie inne wybory i po prostu chcecie coś sobie kupić?
     
  2.  
  3. partytu

    partytu Member

    Dołączył:
    20 Marzec 2014
    Wiadomości:
    54
    Docenione treści:
    0
    kredyty to dziś chyba jeden z najpopularniejszych tematów. Ja zaciagałem w życiu kilka kredytów, ale na ogół na niskie kwoty, dlatego myślę że nie lubię wysokich kwot, albowiem trudno i długo się je spłaca, ale kredyty są potrzebne,..nikt temu nie zaprzeczy.
     
  4. Katerinka

    Katerinka New Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2014
    Wiadomości:
    21
    Docenione treści:
    0
    Ja niedługo będę zaciągała kredyt na mieszkanie. Moim zdaniem kredyty są jak najbardziej potrzebne, kto w dzisiejszych czasach dysponuje takimi dużymi kwotami? Klienci zyskują bo mają pieniądze na wyznaczony cel, banki zarabiają, napędza się cała machina, w której żyjemy..
     
  5. Jatsik

    Jatsik New Member

    Dołączył:
    22 Luty 2014
    Wiadomości:
    7
    Docenione treści:
    0
    Tak długo jak jest to pożyczanie przemyślane i odpowiedzialne, nie ma problemu. Grunt to nie pożyczać, gdy ma się poczucie, że prawdopodobnie nie będzie się w stanie spłacić. Wymagając uczciwości od innych trzeba być uczciwym samemu.
     
  6. piotr81

    piotr81 New Member

    Dołączył:
    19 Styczeń 2017
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Brałem Pożyczkę na pozyczkolandi.pl
     
  7. zadluzony

    zadluzony New Member

    Dołączył:
    26 Sierpień 2017
    Wiadomości:
    5
    Docenione treści:
    0
    Według mnie branie pożyczek to taka przypadłość naszych czasów. Kiedyś częściej chyba się dostawało "ojcowiznę" w spadku, inaczej też budowało się domy, w sensie rodzina i znajomi budowali za jajka i mleko, a teraz materiały budowlane, projekty, pozwolenia... potrzeba bardzo dużo pieniędzy na budowę domu, czy nawet na kupno mieszkania, w większych miastach szczególnie. Także myślę, że nikt nie lubi mieć zobowiązania, ale czasem trzeba, inaczej nigdy nie będzie się na "swoim". Co do mniejszych kwot, myślę, że poza sytuacjami losowymi, to jeśli się nie żyje ponad stan, można uniknąć pożyczek.
     
  8. kameleon

    kameleon New Member

    Dołączył:
    9 Lipiec 2018
    Wiadomości:
    13
    Docenione treści:
    0
    Jak ktoś potrzebuje, to czemu nie? Ważne, żeby potem te pożyczki spłacać.
     

Poleć tę stronę