Czy Mieszkanie dla Młodych się opłaca?

Dyskusja w 'Kredyty Mieszkanie dla Młodych' rozpoczęta przez użytkownika Admin, 14 Luty 2014.

  1. baku@73

    baku@73 New Member

    Dołączył:
    16 Grudzień 2016
    Wiadomości:
    10
    Docenione treści:
    0
    Co do ciekawych miejsc, w które wliczany jest projekt MDM to znalazłem osiedle Leśny Kwiat w Warszawie, cicha i spokojna okolica z terenami zielonymi, mnóstwo młodych ludzi mieszka w tej okolicy, co dla mnie jest dużym atutem.
     
  2. bułgar

    bułgar New Member

    Dołączył:
    14 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    3
    Docenione treści:
    0
    Moim zdaniem się opłaca, warto spróbować złożyc wniosek aby nie zalowac.
     
  3. itman

    itman New Member

    Dołączył:
    29 Sierpień 2018
    Wiadomości:
    1
    Docenione treści:
    0
    Mój brat cioteczny właśnie poprzez ten program dostał świetne mieszkanie. Oczywiście, trzeba jeszcze spłacić, ale przynajmniej teraz już ma swój kącik. Zresztą, z tego, co wiem, to jest opcja bardziej opłacalna niż zwykły kredyt bankowy:)
     
  4. kora

    kora New Member

    Dołączył:
    5 Październik 2018
    Wiadomości:
    4
    Docenione treści:
    0
    Dokładnie :) lepiej spróbować bo z całą pewności MDM to dobra opcja na start.
     
  5. Obciazona

    Obciazona Member

    Dołączył:
    5 Marzec 2014
    Wiadomości:
    59
    Docenione treści:
    0
    Sama bym się na to zdecydowała :)
     
Inne zbliżone wątki do: Mieszkanie Młodych
Forum Tytuł Data
Kredyty Mieszkanie dla Młodych Mieszkanie dla Młodych - warunki dla osób samotnych i singli 13 Luty 2014
Kredyty Mieszkanie dla Młodych Mieszkanie dla Młodych - kto może się ubiegać o dofinansowanie? 13 Luty 2014
Kredyty Mieszkanie dla Młodych Kredyt Mieszkanie dla Młodych - Czy warto? Ile można dostać dopłaty? 13 Luty 2014
Kredyty Mieszkanie dla Młodych Rodzina na Swoim, drugie mieszkanie 13 Lipiec 2015
Kredyty Mieszkanie dla Młodych Mieszkanie zakładowe w ramach MDM 19 Luty 2014

Poleć tę stronę