Czy mozliwy kredyt w CHF, EUR i na jakich warunkach ?

Dyskusja w 'Zdolność kredytowa' rozpoczęta przez użytkownika marcin, 15 Marzec 2013.

  1. marcin

    marcin Guest

    Hey,

    Oferta DnB rzeczywiście ciekawa.

    Warunek 5 kPLN miesięcznie wpływ na konto przez 5 lat- nie ma problemu, kwestia jaki jest miesięczny koszt konta.
    Nasze umowy tak jak pisałem na czas nieokreślony.

    Mogę prosić o szczegóły oferty- pamiętam, że DnB jakiś czas temu konserwatywnie szacował zdolność- czy przy takich dochodach łapiemy się na 420 kPLN ?

    Kolejne pytanie o możliwość spłaty kredytu bezpośrednio w walucie. widełki banku dla EUR, koszty wcześniejszych spłat, koszty wyceny nieruchomości itd.

    Będę bardzo wdzięczny za przybliżenie oferty!

    Pozdrawiam,
    Marcin
     
  2.  
  3. krzych

    krzych Guest

    witam,

    Ok, potrzebuje czas maks do jutra.

    od połowy grudnia DnB zmieniło polityke liczenia zdolności na przyjaźniejszą więc szanse są spore. policze wszystko dokładnie.


    Pozdrawiam
     
  4. oferta

    oferta Guest

    Dzień dobry,
    jeśli chodzi o kredyt w walucie obcej (np. Euro), to:
    - zdolność w GE na kwotę 210.000 zł pojawia się przy dochodzie 4200 zł brutto miesięcznie, a więc trochę może brakować dochodu do zdolności.
    - w Polbanku zdolność Pani ma, ale tam wszyscy właściciele nieruchomości muszą przystąpić do kredytu.
    - w BOŚ jest zdolność na 210.000 zł, a współwłaściciel nie musi przystępować do kredytu, tylko poręcza kredyt wekslem.

    Z kolei kredyt w PLN jest możliwy w PKO BP, ING. Kredyt Bank - bez konieczności brania Pani partnera do kredytu.

    Nie wiem jakie dokładnie mają Państwo ustawione priorytety odnośnie kredytu. Jeśli to nieuwzględnianie partnera przy kredycie, to tą informację napisałem powyżej.

    Proszę o kontakt, jeśli Pani coś postawowi. Wówczas mogę przygotować konkretną ofertę.

    Pozdrawiam
     
Inne zbliżone wątki do: mozliwy kredyt
Forum Tytuł Data
Zdolność kredytowa Brak Zdolności kredytowej 29 Styczeń 2019
Zdolność kredytowa Kredyt hipoteczny a pomoc doradcy 31 Marzec 2018
Zdolność kredytowa Zdolność kredytowa a raty na sprzęt RTV/AGD oraz wynajmowanie mieszkania 27 Grudzień 2017
Zdolność kredytowa kredyt firmowy samozatrudnienie pytanie 8 Wrzesień 2017
Zdolność kredytowa Ciąża (zwolnienie lekarskie, urlop macierzyński) a kredyt hipoteczny. 4 Wrzesień 2017

Poleć tę stronę